back

Вітання з Днем Соборності України!

22 січня 2021

Шановні земляки!

 

Вітаємо  вас із визначним українським державним святом – Днем Соборності України!

 

22 січня 1919 року відбулась історична подія, яка стала символом консолідації нашого народу на всі віки і засвідчила, що українці, мають глибоке й міцне історичне коріння та споконвічно мріями про власну незалежну, соборну державу. Відтоді День Соборності нам нагадує про те, що сила нашої Батьківщини – в єднанні. І не лише територій, а дій і сердець.

 

Таке ж завдання перед нами ставить сьогодення – об'єднатися навколо ідеалів свободи і демократії, боротися за національну гідність і дати відсіч кожному, хто на неї посягає, повернути тимчасово окуповані території до рідного дому.

 

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акта Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок – берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

 

Тож вшануймо їх і працюймо разом для щасливого майбутнього рідної України! І усвідомлюймо – що лише в єдності і взаємній підтримці зуміємо стати щасливими і заможними господарями на своїй, Богом даній, землі.

 

Бажаємо вам незламного українського духу й гордості за рідну націю.

 

Зі святом нашого єднання, дорогі українці!