back

"Велике будівництво" на Козелеччині: у Козелецькій ЦРЛ розпочали реконструювати приймальне відділення

12 серпня 2020

Незабаром жителі району зможуть отримати якісні медичні послуги у сучасному оновленому приймальному відділенні з відділенням невідкладної допомоги на базі опорного медичного закладу КНП КРР "Козелецька ЦРЛ", що реалізується за проєктом «EMERGENCY 2020» Президента України Володимира Зеленського.

 

Цей проєкт належить до Національної програми #ВеликеБудівництво та передбачає забезпечення пацієнтів якісним медичним обслуговуванням та комфортними умовами, зокрема облаштування приймальних відділень опорних лікарень у єдиному стандарті – від добору кольору до розташування кімнат. Усі лікарні матимуть відповідний перелік обладнанням, що має забезпечити доступність усіх медичних послуг.

 

За результатами відкритих торгів переможцем аукціону визначено приватне підприємство "Рембуд-2603" м.Чернігів. Загальна вартість робіт склала майже 7 мільйонів гривень.

 

Наразі виконуються демонтажні роботи. Відповідно до проєктної документації проведуть електромонтажні роботи, будівельні роботи з ремонту стін, підлоги, стелі, встановлення металопластикових вікон і дверей, облаштування ґанку та благоустрою території (парковки та дороги з улаштуванням пішохідних доріжок та велопарковки).

 

Загалом відремонтують та облаштують приміщення для очікування пацієнтів і їх супроводжуючих; кімнати реєстрації та диспетчерської; сортування хворих; проведення інтенсивної терапії, куди входять реанімаційна палата, спеціалізовані палати для надання допомоги при поєднаних ушкодженнях для проведення малих операційних втручань, маніпуляцій, обстежень за життєвими показаннями; лікарсько-медсестринський пост, обладнаний засобами зв’язку та моніторингу стану хворих, на межі між приміщенням для проведення інтенсивної терапії та палатами з можливістю постійного візуального спостереження за цими зонами.


Завершити всі  будівельно-монтажні роботи планують у жовтні цього року.

 

 
Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Козелецької РДА