18 березня 2020

U-LEAD запускає платформу онлайн-навчання U-LEARN

 

Програма «U-LEAD з Європою» анонсувала запуск платформи онлайн-навчання U-LEARN. Навчальні матеріали безкоштовні. Після навчання є можливість отримати сертифікат.

 

Оскільки кількість об'єднаних громад постійно зростає, сучасні цифрові технології та інструменти навчання стають все важливішими для налагодження контактів з громадами по всій Україні.

 

Навчальний ресурс націлений на керівництво ОТГ, фахівців усіх рівнів та тих, хто цікавиться питаннями місцевого самоврядування в Україні.

 

Програма «U-LEAD з Європою» розробила 7 навчальних модулів із розвитку спроможності об'єднаних територіальних громад:

 

  1. Щоденні етичні проблеми в роботі ОТГ.
  2. Стратегічна комунікація: вступ.
  3. Вступ до залучення громадян до процесів прийняття рішень.
  4. Цифрові комунікації в громадах.
  5. Соціальні послуги в ОТГ.
  6. Основи реформи охорони здоров’я за допомогою e-Health.
  7. Формування спроможної освітньої мережі в громаді.

 

Платформа вже працює і доступна за посиланням u-learn.org.ua.

 

Онлайн-платформа U-LEARN містить ще один цінний навчальний актив – «Путівник керівника», онлайн-збірку з дванадцяти тематичних розділів, присвячених ключовим питанням, з якими стикаються керівники ОТГ. «Путівник керівника» покликаний інформувати та надихати. Це не збірка законів, утім він містить посилання на нормативно-правові акти, узагальнює важливі аспекти кожної теми та використовує практичні приклади для ілюстрації основних ідей. Він розроблений не для того, щоб його прочитали від «А до Я», а для того, щоб заглядати в нього, як у довідник, який підтримує лідерів ОТГ на шляху до успіху.

 

Детальніше за посиланням https://decentralization.gov.ua/news/12273