05 червня 2019

 

КОЗЕЛЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
 

Юридичну особу публічного права припинено відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 05.11.2020 року № 262 "Про припинення Козелецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шляхом ліквідації"

 

Адреса: 17000, смт Козелець, вул.Соборності, б.27, к.110

ЄДРПОУ: 26152606

Телефон: (04646)4-19-09

Е-mail: kz_zsssdm@ukrpost.ua

Режим роботи служби (приймання громадян): з 8:00 до 17:00

з перервою на обід з 13:00 до 14:00.

Директор: Ірина Іванівна Члевик

 

Запрошуємо до співпраці

Козелецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує для роботи патронатними вихователями родини, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту та тимчасової підтримки.

 

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка. 

 

Читати також: Що передбачає нова форма соціальної роботи - патронат

Патронатним вихователем може бути повнолітня особа, яка є громадянином України,

 

- має вищу освіту,

 

- досвід виховання дітей,

 

- має помічника, який пройшов курси професійної підготовки за спеціальною програмою підготовки патронатних вихователів

 

- зі згоди всіх повнолітніх членів сім’ї, які проживають у помешканні, уклала договір про надання послуг патронату з відповідним органом опіки та піклування.

 

Кандидат у патронатні вихователі подає до Козелецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді такі документи:

 

1) заяву;

 

2) копію паспорта громадянина України;

 

3) копію трудової книжки (у разі наявності);

 

4) висновки про стан здоров'я кандидата у патронатні вихователі та осіб, які проживають разом з ним, складені за формою згідно з додатком 5 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. N 866;

 

5) довідку про відсутність судимості, в тому числі членів його сім'ї, які досягли чотирнадцятирічного віку і проживають разом з кандидатом у патронатні вихователі;

 

6) копію документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;

 

7) письмову згоду на влаштування дитини в сім'ю кандидата у патронатні вихователі усіх членів його сім'ї, які проживають разом з ним, в тому числі дітей, які досягли такого віку та рівня розвитку, що можуть її висловити.

 

Термін перебування в сім`ї патронатного вихователя визначається потребами дитини та залежить від складності життєвих обставин, які спричинили влаштування дитини, але не може перевищувати 3 місяці. В особливих випадках за прийняттям рішення термін перебування під патронатом може бути продовжений, однак загалом не повинен бути більшим за 6 місяців.

 

 

Дізнатися більше про патронат над дитиною та надати відповідні документи можна за адресою смт Козелець, вул.Соборності, б.27, каб.110; тел.(04646)4-19-09