14 січня 2019

 

Шановні жителі Козелеччини!

 

Вітаємо Вас на консультативній веб-сторінці головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян апарату Козелецької районної державної адміністрації.

 

У районній державній адміністрації визначено посаду головного спеціаліста зі звернення громадян, який координує та надає методичне забезпечення щодо організації роботи з письмовими та усними зверненнями громадян, забезпечує необхідні умови для здійснення громадянами гарантованих Конституцією України та Законами України прав особисто звертатись до органів виконавчої влади з питань реалізації соціально-економічних, політичних та особистих прав і свобод.

 

Ця веб-сторінка створена на виконання вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та допоможе Вам знайти необхідну інформацію про вимоги законодавства щодо правильного оформлення звернень та організації роботи із зверненнями громадян в облдержадміністрації, порядку проведення особистих прийомів громадян посадовими особами адміністрації, аналітичну інформацію про підсумки роботи зі зверненнями громадян за звітній період.

 

Для оперативного розгляду Ваших звернень, зокрема питань, вирішення яких належить до компетенції місцевих органів влади, на веб-сторінці розміщені графіки особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації. У разі, якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь, інформацію або порушуєте питання особистого характеру, що потребує розгляду, Ваше звернення повинно бути оформлене у порядку, визначеному статтею 5 Закону України “Про звернення громадян”. Враховуючи наведене, радимо викласти звернення у письмовій формі та надіслати його поштою за адресою: смт козелець, вул.Соборності, б.27, або надіслати з використанням Інтернету, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) на електронну пошту: 04061903_3229312827@mail.gov.ua, також звернутися усно відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань до головного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян Козелецької районної державної адміністрації. Телефони для довідок (04646)4-24-68.

 

З повагою
головний спеціаліст по роботі
зі зверненнями громадян
апарату Козелецької районної
державної адміністрації