back

Ансамбль "Молодички" виступив на фольклорному святі в Білорусі

10 липня 2017

Жіночий вокальний ансамбль «Молодички» (керівник Оксана Котельникова) Козелецького районного будинку культури взяв участь у традиційному святі  «Купальє»  в агромістечку Александрія  Могильовської області  (Республіка Білорусь). Колектив представив купальські традиції України.

На подіумах свята, що проходило 08-09 липня, виступали колективи з України, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Білорусі, Росії, Німеччини. Крім пісенних виступів, країни представляли вироби своїх майстрів народної творчості.  

 Дружелюбність, гостинність, щирість господарів, атракціони і різні розважальні програми створювали гарну атмосферу дійства і позитивне враження в учасників і гостей заходу.

Поїздка делегації району, яку очолювала заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова, відбулася за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Козелецької райдержадміністрації та меценатів Романа Шидловського і Діани Прокопенко.За повідомленням відділу культури і туризму райдержадміністрації