back

Двом особам повідомлено про підозру в незаконній вирубці лісу

24 лютого 2017

Козелецький відділ Ніжинської місцевої прокуратури здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконної вирубки лісу.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службова особа одного з лісгоспів Козелецького району, котра є відповідальною особою за збереження лісу та достовірно знає про порядок використання лісових ресурсів, з одним із мешканців району, за попередньою змовою, здійснили незаконну вирубку 13 сироростучих дерев на одній із ділянок лісу району.

За результатами досудового розслідування 14.02.2017 вищезазначеним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.246 КК України.

Наразі готується позивна заява в інтересах лісгоспу про відшкодування шкоди, завданої незаконною вирубкою дерев у сумі понад 36 тис. грн.

Досудове розслідування триває.

Довідково:

санкцією ст.246 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.