ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ
в районній державній адміністрації
Ви можете залишити повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо працівників районної державної адміністрації, які можливо вчинили корупційне, або пов'язане з корупціє правопорушення.
Цілодобова телефонна гаряча лінія «Стоп-корупція» за якою приймаються повідомлення про моливі факти вчинення корупційного чи пов’язаного з корупцією правопорушення: (073)078-28-33
Внутрішні канали повідомлення про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону - способи захищеного та анонімного повідомлення інформації, яка повідомляється викривачем керівнику або уповноваженому підрозділу (особі) органу або юридичної особи, у яких викривач працює, проходить службу чи навчання або на замовлення яких виконує роботу.
Повідомлення про корупцію можна подати на гарячу телефонну лінію, офіційний веб-сайт, загальну електронну пошту Козелецької районнної державної адміністрації, іншими засобами поштового зв’язку, особисто, усно, письмово.
Повідомлення розглядається у строк не більше 15 днів від дати його отримання.
Отримати інформацію стосовно прийнятого рішення щодо розгляду повідомлення можна засобами поштового зв’язку або на електронну адресу.
Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або повязаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону, які можуть бути перевірені.
Інформація у повідомленні має містити одну або кілька з таких ознак:
1) для повідомлень про корупцію - факти про порушення вимог Закону особами, визначеними у статті 3 Закону, зокрема:
УВАГА! Повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:
Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через офіційний веб-сайт, загальну пошту райдержадміністрації, направляються з підписом у сканованому вигляді.
Вимоги до анонімних повідомлень про можливі факти вчинення корупційного чи пов’язаного з корупцією правопорушення та порядок їх розгляду визначаються Розділом VIII Закону України «Про запобігання корупції».
Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції до яких може звернутися громадянин: