back

Прокуратура проводить системну роботу щодо представництва інтересів держави в суді

30 грудня 2016

Козелецьким відділом Ніжинської місцевої прокуратури проводиться системна робота щодо представництва інтересів держави в суді.

         На протязі2016 році прокуратурою в інтересах держави пред’явлено наступні позовні заяви:

- у сфері охорони навколишнього природного середовища: у інтересах Державної екологічної інспекції в Чернігівській області до ДП «Козелецьрайагролісгосп» про відшкодування збитків, заподіяних внаслідок незаконної порубки дерев в сумі 35015,9 грн.; в інтересах держави в особі Кіптівської сільської ради до ДП «Козелецьрайагролісгосп» про відшкодування збитків, заподіяних внаслідок незаконної порубки дерев в сумі 85865,04 грн.

- у бюджетній сфері: позов у інтересах  Козелецької ОДПІ ГУ ДПС у Чернігівській області до ТОВ «М.Б.К.» про стягнення податкового боргу по орендній платі на нерухоме майно у сумі 24 тис. грн.;позовназаява в інтересахдержави в особіКозелецькоїселищної ради простягненнязаборгованості за договором про пайову участь в сумі 7777,24 грн.; позовназаява в інтересахдержави в особіКозелецькоїселищноїради про стягненняшкоди, заподіяної при виконаннітрудовихвідносинсумі 5 258,60 грн.

- у сфері земельних відносин: позов у інтересах Козелецької ОДПІ ГУ ДПС у Чернігівській області про стягнення податкового боргу по орендній платі за землю фізичних осіб у сумі 33 тис. грн.; позов до Козелецької райдержадміністрації про скасування розпорядження;позовна заява в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області про розірвання договору оренди землі та стягнення заборгованості з орендної плати за землю в сумі 38722,68 грн. та заява про визнання спадщини відумерлою.

Окрім того, в інтересах держави до Чернігівського окружного адміністративного суду пред’явлено позов до Берлозівської сільської ради Козелецького району про зобов’язання вчинити певні дії.

Також необхідно зазначити, що упродовжпоточного року місцевою прокуратурою пред’явлено 3 позови в інтересах громадян (неповнолітніх) до відділу освіти Козелецької райдержадміністрації про стягнення одноразової грошової допомоги на загальну суму понад 23 тис. грн.