back

Прокуратура повідомила сільського голову про підозру в умисному невиконанні постанови суду

11 липня 2016

Сільського голову однієї з сільських рад Козелецького району повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 382 КК України (умисне невиконання постанови суду, що набрала законної сили, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Встановлено, що сільський голова, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище та наділена повноваженнями здійснювати функцію представника органу місцевого самоврядування, умисно не виконав постанову Київського апеляційного адміністративного суду, що набрала законної сили.

Згідно з рішенням суду сільську раду, в особі її голови, зобов’язано підписати та засвідчити печаткою органу місцевого самоврядування  дублікат свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

Однак посадовець умисно ухилився від її виконання, за що державним виконавцем відділу державної виконавчої служби був двічі притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 89 Закону України «Про виконавче провадження».

Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого  ч.3 ст. 382 КК України.

Досудове розслідування здійснює Козелецьке відділення поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області, процесуальне керівництво здійснює Козелецький відділ Ніжинської місцевої прокуратури.

Хід розслідування перебуває на контролі прокуратури області.