Козелецька РДА
   Анонси
                
                
                
                
                
                
                
                

                Назад

                ПОДІЯ

                «Я перед нею помолюся, як перед образом святим!»

                Святкування Дня матері в усьому світі традиційно відбувається у другу неділю травня. Уже протягом ста років цей день стає приємним приводом для того, щоб зателефонувати мамі або приїхати до неї, щоб сказати «дякую» за її любов, підтримку і самовідданість, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного.

                З нагоди Дня матері у Козелецькій центральній бібліотеці відбулося засідання жіночого клубу «Чарівниця» у формі витонченої словесності «Я перед нею помолюся, як перед образом святим!». Участь у заході взяла начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Людмила Сенченко.

                Вели свято працівники бібліотеки Валентина Резніченко, Зінаїда Резнікова і Людмила Бородавко. З їхніх вуст звучали щирі слова любові людині, чий образ супроводжує нас від колиски до смертної години.

                Українську поезію про матір читали Світлана Пустовгар, Світлана Дем’яненко, Валентина Титоцька. А власні вірші до уваги присутніх представили Парасковія Набільська і Ольга Сєркова.

                Ніжними піснями, що уславлюють найріднішу для кожного людину, розчулювали серця слухачів учасниці клубу «Чарівниця» Віра Головко, Світлана Середжимова, Софія Петренко та Зінаїда Пихидько, яка акомпанувала їм на баяні.

                Зі словами подяки за захід, що пройшов у затишній безпосередній атмосфері, звернулася начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Людмила Сенченко, яка наголосила: «День матері, заборонений за радянських часів, має стати традиційним в Україні, адже пошана до матері притаманна кожному культурному народові, а образ матері в українців пов’язується з найдорожчим для нашого серця: рідним домом, дітинством, запашним хлібом, квітучим садом, безмежним полем – усім тим, що зветься Батьківщиною. Шанування матері – один із найсвятіших обов’язків і неоплатних боргів дітей».

                Безумовно, День матері – одне із найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

                Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

                Назад                02 Серпня 2018 10:28
                25 Липня 2018 15:53
                18 Липня 2018 16:16
                12 Липня 2018 15:21
                10 Липня 2018 15:25
                10 Липня 2018 12:50
                13 Червня 2018 10:38
                11 Червня 2018 14:11
                07 Червня 2018 15:39
                19 Квітня 2018 18:06
                30 Березня 2018 14:41
                12 Грудня 2017 11:10

                Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?