Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

ПОДІЯ

21 березня 2014

Літературно-мистецьке свято до 200-річчя Т.Г.Шевченка

21 березня у Козелецькій центральній бібліотеці відбулося засідання жіночого клубу "Чарівниця". До уваги присутніх працівники бібліотеки представили літературно-мистецьке свято "Моя любов! Моя Висока! Не відпускай мене, храни!", присвячене 200-літньому ювілею від дня народження Тараса Шевченка. Участь у заході взяли начальник відділу туризму та культури Любов Боришполець і начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Людмила Сенченко.

Завідувач відділом Козелецької центральної бібліотеки Валентина Резніченко, бібліотекар Зінаїда Рєзнікова розповіли про роль жінки в житті і творчості Кобзаря, ознайомили з цікавими сторінками його біографії. Адже не всі знають про особисті переживання самотнього поета, людини, що прагнула щастя і любові, мріяла створити сім'ю.

Під час заходу за допомогою мультимедійних засобів було продемонстровано кадри з художніх та документальних фільмів про Тараса Шевченка, прозвучали поетичні та музичні твори.

Вела захід учениця 9 класу Козелецької гімназії №1 Вікторія Коваленко. У її виконанні звучали поезії Кобзаря.

Дует бандуристів у складі викладача Козелецької музичної школи Оксани Іллюши та вихованки закладу Анастасії Макотри виконали пісні на слова Тараса Шевченка "Зоре моя вечірняя" і "Зацвіла в долині червона калина".

У бібліотеці розгорнута тематична літературна експозиція.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації