Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

ПОДІЯ

21 січня 2014

«Соборна мати-Україна – одна на всіх, як оберіг»

Щороку 22 січня весь український народ відзначає визначне державне свято – День Соборності та Свободи України, яке нагадує усім, що у нас єдина держава і ми єдиний народ.

Напередодні свята у Козелецькій центральній бібліотеці відбувся захід «Путівник в історію «Соборна мати-Україна – одна на всіх, як оберіг», присвячений 95 річниці проголошення Акта Злуки розрізнених українських земель Української Народної республіки та Західноукраїнської Народної республіки.

У заході взяли участь в.о.голови райдержадміністрації Віктор Петров, заступник голови райдержадміністрації Світлана Денисенко, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Людмила Сенченко, вчителі та учні 9-х класів Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст.№3, представники засобів масової інформації.

Звертаючись до присутніх, в.о. голови райдержадміністрації Віктор Петров сказав: «Соборність – це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми. Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти великої мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Як зазначає Президент України, соборність і свобода – цінності, надійний фундамент, на якому будуються міць і велич українського суспільства».

Про вікопомні історичні події формування підґрунтя незалежної соборної демократичної України присутнім розповіла завідувач відділу Козелецької центральної бібліотеки Валентина Резніченко.

До уваги присутніх були представлені музичні відеокліпи, відеофільм «Мальовничі куточки України», документальний фільм про історичні події 1918-1920 років ХХ ст. та історико-літературна композиція, під час якої школярі декламували вірші, наводили історичні факти, що передували подіям 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. На завершення заходу бібліотекар Зінаїда Резнікова представила книжкову виставку-хронологію «Соборна доля мислилась завжди соборно».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Фото Володимира Квітка