Козелецька РДА
Анонси











                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              Громадські організації та фонди

                              Назад

                              №п/п Назва громадської організації Дата реєстрації П.І.Б. керівника
                              Екологічна освіта. Робота з дітьми, соціальний захист дітей
                              1 Козелецька районна дитяча організація "Капітошка" 12.01.2010 Павловська Марія Петрівна
                              Молодіжні організації
                              2 Районна молодіжна організація "Молодь і громада" 14.10.1999 ---
                              3 Районна організація народно-демократичної ліги молоді 10.03.99 Лось Дмитро Андрійович, м.Остер
                              4 Районна організація всеукраїнської громадської молодіжної організації "Всеукраїнська соціал-демократична молодь" 15.03.00
                              5 Районна молодіжна громада всеукраїнської громадської організації "Батьківщина Молода" 26.01.10 Круглик Роман Іванович
                              6 Остерська міська молодіжна Асоціація Сприяння та підтримки Демократичних реформ 11.04.03 Шарикін Сергій Альбертович
                              7 Молодіжна громадська організація "Козелець Європейське місто" 29.04.2011 Силенок Вікторія Віталіївна
                              8 Молодіжна громадська організація "Пласт" станиця Козелець 10.11.2011 Закревський В’ячеслав Миколайович
                              Охорона здоров’я і реабілітація
                              9 Асоціація педіатрів 11.11.99 Тополь Лідія Миколаївна
                              10 Районна громадська організація „Профілактично-реабілітаційний центр медико-соціальної допомоги” 17.07.09 Хауха Олександр Петрович
                              Жіночі організації
                              11 Козелецька жіноча рада, районна організація "Спілка жінок України" 19.07.01 Члевик Ірина Іванівна
                              12 Районний осередок всеукраїнського жіночого об’єднання "Дія" 12.11.99 Хоменко Олена Петрівна
                              13 Районна організація Всеукраїнської асоціації жінок "Славія" 18.07.00 Обух Валентина Григорівна
                              Військово-патріотичне, спортивне виховання
                              14 Районна організація "Українське козацтво – Вічна Січ" 11.01.07 Ткаченко Ігор Васильович
                              15 Районна фізкультурно-спортивна організація "Авангард" 02.12.08 Закревський В’ячеслав Миколайович
                              16 Районна громадська організація "Футбольна команда "Ветеран" 10.09.10 Горбач Микола Васильович
                              17 Козелецький козацький полк 01.10.2003 Андрєєв Володимир Миколайович
                              18 Громадська організація "Федерація футболу" 02.02.2012 Овдієнко Валентин Михайлович
                              Культурно-освітня, просвітницька діяльність
                              19 Районна організація ВОДС "Злагода" 10.08.99 Сорочук Олександр Петрович, головний лікар ЦРЛ, сел.Козелець,вул.Розумовських,45 2-13-52
                              20 Деснянський осередок Всеукраїнської громадської організації "Об’єднання християн військовослужбовців України" 10.01.2011 Дикий Анатолій Іванович
                              21 Козелецький районний осередок Всеукраїнської громадської організації «Ми українці»
                              Соціальний, матеріальний захист інвалідів, одиноких, престарілих, військовослужбовців
                              22 Районна організація ветеранів України 14.08.95 Пушкар Василь Іванович
                              23 Районна Спілка ветеранів Афганістану 30.06.97 Синицький Олександр Миколайович
                              24 Спілка колишніх малолітніх в’язнів фашизму 05.01.95 Пархомець Костянтин Олександрович
                              25 Спілка "Чорнобиль" та фонд допомоги інвалідам Чорнобиля 16.04.99 Юрченко Василь Васильович
                              26 Деснянська селищна спілка ветеранів Афганістану 21.09.01 Омельнюк Володимир Дорофійович
                              27 Районна організація малозабезпечених самотніх пенсіонерів, учасників Великої Вітчизняної війни, інвалідів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС та інших громадян "Оберіг" 26.07.2003 Донець Василь Данилович
                              28 Козелецька районна організація Всеукраїнського об'єднання "Захист дітей війни" 10.01.2006 Дроздовська Віра Паавлівна
                              29 Група комітету народного контролю в Чернігівській області в селищі Козелець Драч Віктор Семенович, тел.2-13-47
                              Фінансова допомога
                              Профспілкові організації, асоціації
                              30 Районна асоціація місцевих рад 26.11.02
                              31 Районна асоціація фермерів та приватних землевласників 31.08.02 Хоменко Сергій Анатолійович, фермер
                              32 Районна організація профспілки працівників освіти і науки 02.03.2000 Любенко Катерина Олексіївна
                              33 Районний комітет профспілки працівників державних установ 20.01.2000 Матющенко Олена Михайлівна
                              34 Районний комітет профспілки працівників агропромислового комплексу 01.02.1986 Книш Олена Федорівна
                              35 Районна рада голів профкомів працівників культури 19.01.1995 Бражинська Раїса Олександрівна
                              36 Профспілкова організація Козелецької райспоживспілки 01.02.1986 Крупина Марія Василівна
                              37 Спілка підприємців Козелецького району "Єдність" 18.09.02 Непочатих Олександр Васильович, приватний підприємець
                              38 Козелецька районна громадська організація "Сільські обрії" 25.02.08 Головня Віталій Миколайович
                              39 Козелецька районна організація спілки індивідуальних забудовників 15.05.2007 Титок Ігор Валентинович
                              40 Садівницьке товариство "Лісове" 01.06.2007 Кузякін Сергій Іванович
                              41 Козелецька районна спілка аграрних інженерів 12.01.2009 Глущенко Олексій Петрович
                              42 Козелецька районна організація Всеукраїнської громадської організації "Сила і честь" 06.05.2010 Кривенко Микола Петрович
                              43 Організація Всеукраїнського об’єднання "Держава" 14.07.05 Кучма Володимир Володимирович
                              44 Організація Садівницьке товариство "Синій гай" 14.11.07 Борисенко Геннадій Олександрович
                              45 Профспілкова організація "Філія Козелецький райавтодор" 04.07.2012 Орел Роман Миколайович
                              46 Козелецька районна організація добровільного пожежного товариства України
                              47 Громадська організація "Футбольний клуб Десна 2010" 08.02.2013 Дворник Олександр Анатолійович
                              Благодійні організації та фонди
                              48 Районна благодійна організація "Лікарняна каса" 20.01.2004 Сорочук Олександр Петрович, головний лікар ЦРЛ, сел.Козелець, вул.Розумовських, 4-13-54
                              49 Благодійний фонд "Сираївська громада" 11.11.2008 Міклуха Надія Петрівна, с.Калитянське, вул.Київська, 2а
                              50 Природоохоронний благодійний фонд "Сорокошичі" 07.02.2009 Белінович Павло Вадимович, с.Косачівка, вул.8-березня, 1
                              51 Козелецька районна організація "ОЗДОРОВЧА ОСЕЛЯ" 22.02.2010 Карпенко Анатолій Михайлович, с.Кошани,вул.Гагаріна,18
                              52 Благодійний фонд "Омелянівська громада" 05.08.2008 Прокопенко Діана Анатоліївна, с.Калитянське, вул.Київська,2
                              53 Козелецький благодійний фонд "Вітрила Міклухо-Маклая" 27.07.2010 Міклухо-Маклай Олександр Іванович, с.Калитянське, вул.Київська,2
                              54 Благодійний фонд "Серцем і Розумом" 03.03.2011 Карась Ніна Іванівна, с.Євминка, вул.Київська,178б

                              Громадські волонтерські організації

                               

                              55

                              Громадська організація Остерський жіночий рух «Довіра»

                              1.10.2014

                              м.Остер, вул.Незалежності,32,

                              Гончар Наталія Сергіївна

                              56

                              Козелецький відокремлений підрозділ громадської організації «Громадські ініціативи Майдану»(ГРІМ)

                              10.06.2014

                              сел.Козелець.вул.Маяковського,23/2,

                              Забора Юрій Миколайович

                              57

                              Районна громадська організація «Укроп»

                              10.04.2015

                              м.Остер, вул.Незалежності,32,

                              Дасік Юрій Олексійович

                              Назад



                              25 Липня 2017 14:47
                              19 Липня 2017 10:11
                              10 Липня 2017 16:14
                              29 Червня 2017 10:16
                              27 Червня 2017 16:05