Козелецька РДА
Анонси











                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              Структура РДА

                              Назад

                              
                              
                              № кабінету
                              Прізвище, ім’я, по-батькові
                              Посада
                              Контактна інформація
                              315
                              Швед Володимир Іванович Голова районної державної адміністрації
                              (04646)4-24-68
                              314
                              Заславський Юрій Вікторович Перший заступник голови районної державної адміністрації
                              (04646)2-14-01
                              312
                              Жидкова Віра Іванівна Заступник голови районної державної адміністрації
                              313
                              Пенська Наталія Володимирівна Керівник апарату районної державної адміністрації
                              (04646)4-22-10
                              АПАРАТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
                              Відділ організаційної роботи
                              310
                              Данішевська Тетяна Михайлівна Заступник керівника апарату, начальник відділу
                              (04646)4-18-48
                              Новикова Ольга Анатоліївна Головний спеціаліст відділу
                              Вакансія Головний спеціаліст
                              Відділ управління персоналом
                              310
                              Михед Ірина Миколаївна Начальник відділу
                              (04646)4-18-48
                              Добрінова Тетяна Миколаївна Головний спеціаліст відділу
                              Вакансія Головний спеціаліст
                              Загальний відділ
                              208
                              Банько Алла Андріївна Начальник відділу
                              (04646)2-12-63
                              Ієвлева Оксана Володимирівна Головний спеціаліст відділу
                              207
                              Білоусько Сергій Анатолійович Головний спеціаліст з питань контролю
                              Обрусніков Ярослав Ігорович Документознавець ІІ категорії
                              Юридичний відділ
                              308
                              Шевченко Руслан Володимирович Начальник відділу
                              Сак Інна Степанівна Головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян
                              Пекур Петро Григорович Прибиральник
                              Відділ ведення державного реєстру виборців
                              209
                              Мотовиловець Максим Віталійович Начальник відділу
                              (04646)4-22-42
                              Березан Євгенія Михайлівна Головний спеціаліст відділу
                              Вакансія Головний спеціаліст відділу
                              Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
                              311
                              Сенченко Людмила Михайлівна Начальник відділу
                              (04646)4-18-48
                              Хоменко Олена Петрівна Головний спеціаліст відділу
                              Мельник Оксана Володимирівна Головний спеціаліст відділу
                              Відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи
                              204
                              Ковалівський Михайло Олексійович Начальник відділу
                              207
                              Стельмах Віра Михайлівна Оператор комп’ютерного набору І категорії
                              (04646)2-12-63
                              309
                              Коломієць Сергій Миколайович Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій
                              (04646)4-20-05
                              Відділ фінансово-господарського забезпечення
                              309A
                              Коновалова Тетяна Геннадіївна Начальник відділу, головний бухгалтер
                              (04646)4-18-89
                              Маліновська Людмила Львівна Головний спеціаліст відділу
                              Крупка Олег Петрович Водій
                              СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ РДА
                              Управління економічного розвитку
                              417
                              Дрофенко Ольга Андріївна Начальник управління
                              (04646)4-18-94 ф.
                              Безручко Олена Вікторівна Заступник начальника, начальник відділу розвитку споживчого ринку та фінансів управління
                              Шмаюн Наталія Віталіївна Головний спеціаліст відділу розвитку споживчого ринку та фінансів управління
                              Улізько Світлана Іванівна Головний спеціаліст відділу розвитку споживчого ринку та фінансів управління
                              Верба Наталія Анатоліївна Провідний спеціаліст відділу промисловості та регіонального розвитку управління
                              Служба у справах дітей
                              209А
                              Пономаренко Світлана Петрівнa Начальник служби
                              (04646)2-12-01
                              Ліскович Володимир Олексійович Головного спеціаліста
                              Вакансія Провідний спеціаліст
                              Борсук Ніна Олександрівна Головний спеціаліст
                              Сектор містобудування та архітектури
                              422
                              Красник Валентина Вячеславівна Завідувач сектору
                              (04646)4-15-63
                              Заєць Юлія Петрівнa Прибиральник службових приміщень
                              Сектор житлово-комунального господарства
                              309
                              Полов’ян Олег Іванович Начальник відділу
                              (04646)4-20-05
                              Легкобит Віктор Іванович Головний спеціаліст з охорони навколишнього природного середовища
                              Архівний відділ
                              смт Козелець, вул.Соборності, б.86Б Ляхова Наталія Григорівна Начальника відділу
                              (04646)2-14-38
                              Відділ освіти
                              Ткаченко Володимир Васильович Начальник відділу
                              (04646)2-11-08
                              402
                              Приймальня
                              Чумак Людмила Василівна Оператор комп’ютерного набору І категорії
                              (04646)2-15-49
                              Іллюшин Михайло Миколайович Головний спеціаліст
                              (04646)2-14-97
                              405
                              Вихор Світлана Володимирівна Завідувач районного методичного кабінету
                              2-12-02
                              Жерибор Валентина Миколаївна Методист
                              407
                              Корнієць Валентина Петрівна Методист
                              4-16-40
                              Кульбако Надія Андріївна Методист
                              Шкурко Тетяна Анатоліївна Методист
                              Дяковський Станіслав Миколайович Методист
                              406
                              Божко Мирослава Павлівна Методист
                              409
                              Шкрабуля Тетяна Іванівна Головний бухгалтер
                              4-15-44
                              Глущенко Алла Миколаївна Заступник головного бухгалтера
                              410
                              Солодовник Світлана Іванівна Бухгалтер
                              4-24-46
                              Ринва Світлана Іванівна Бухгалтер
                              Ященко Ніна Анатоліївна Бухгалтер
                              411
                              Приліпко Валентина Іванівна Бухгалтер
                              Пісоцька Людмила Григорівна Економіст
                              408
                              Харченко Валентина Петрівна Бухгалтер
                              2-11-03
                              Коваленко Юлія Андріївна Бухгалтер
                              Кущ Лариса Володимирівна Бухгалтер
                              401
                              Луговський Григорій Миколайович Начальник господарчої групи
                              2-14-97
                              Дубинський Леонід Михайлович Інженер
                              Голіков Ігор Вікторович Інженер
                              Важка Надія Іванівна Комірник
                              402A
                              Бобруйко Надія Володимирівна Голова комітету районної організації профспілки працівників освіти і науки України
                              2-14-79
                              Сектор з питань сім’ї, молоді та спорту
                              205
                              Члевик Ірина Іванівна Завідувач сектору
                              Андрушко Надія Володимирівна Головний спеціаліст сектору
                              Відділ культури та туризму
                              Смт Козелець, вул.Соборності, б.29 Боришполець Любов Миколаївна Начальник відділу
                              (04646)2-13-07
                              Бражинська Раїса Олександрівна Головний спеціаліст відділу
                              (04646)2-14-82
                              Вакансія Провідний спеціаліст відділу
                              Відділ адміністративних послуг
                              116
                              Гулай Олександр Васильович Начальник відділу
                              (04646)2-11-51
                              Улізько Іван Іванович Адміністратор відділу
                              Пузік Олександр Володимирович Адміністратор відділу
                              Відділ з питань державної реєстрації
                              112
                              Коваленко Віталія Юріївна Начальник відділу
                              (04646)4-15-62
                              114
                              Кошова Світлана Володимирівна Державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
                              (04646)4-21-20
                              111
                              Тополь Олег Миколайович Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
                              (04646)4-15-62
                              Вакансія Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
                              (04646)4-15-62
                              Шапка Світлана Миколаївна архіваріус
                              (04646)4-15-62
                              САМОСТІЙНІ УПРАВЛІННЯ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВІНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
                              Управління агропромислового розвитку
                              214
                              Панночка Микола Олексійович Начальник управління
                              (04646)2-15-30 ф.
                              Жевела Ольга Володимирівна Провідний спеціаліст з контролю, інформаційно-комп’ютерного забезпечення
                              Відділ організації виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції
                              215
                              Вакансія Заступник начальника управління-начальник відділу
                              220
                              Проценко Василь Володимирович Головний спеціаліст в галузі тваринництва
                              221
                              Посмітюха Лідія Іванівна Головний спеціаліст в галузі рослинництва
                              4-21-33
                              Глущенко Олексій Петрович Провідний спеціаліст з механізації та охорони праці
                              Відділ фінансово-господарського забезпечення
                              220
                              Погиба Оксана Миколаївна Начальник відділу, головний бухгалтер
                              2-14-68
                              Управління соціального захисту
                              109
                              Луговська Валентина Михайлівна Начальник управління
                              (04646)2-12-65
                              109
                              Долгопятова Любов Миколаївна Заступник начальника управління
                              (04646)4-30-32
                              Відділ адресних соціальних виплат
                              105
                              Іллєнко Людмила Миколаївна Начальник віділу
                              4-19-56
                              Карпенко Алла Віталіївна Заступник начальника відділу
                              Хоменко Ірина Олегівна Головний спеціаліст
                              Павлік Тетяна Миколаївна Головний спеціаліст
                              4-21-34
                              Федосенко Наталія Василівна Головний спеціаліст
                              224
                              Птуха Жанна Миколаївна Головнийй спеціаліст
                              Михед Валентина Петрівна Провідний спеціаліст
                              Адаменко Валентина Юріївна Головний спеціаліст
                              4-13-84
                              Зизенко Світлана Василівна Провідний спеціаліст
                              Глуздовська Вікторія Олексіївна Головний спеціаліст
                              Хвостицька Світлана Леонідівна Головний спеціаліст
                              Відділ правової роботи та з нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій
                              Вертюх Світлана Олексіївна Начальник відділу
                              4-13-84
                              225
                              Музиченко Любов Миколаївна Головний спеціаліст
                              Янко Катерина Вікторівна Головний спеціаліст
                              Сушко Тамара Володимирівна Державний соціальний інспектор
                              4-21-34
                              Відділ праці
                              102
                              Давискиба Катерина Володимирівна Начальник
                              4-15-80
                              Горбач Інна Володимирівна Головний спеціаліст
                              Адаменко Ірина Володимирівна Провідний спеціаліст
                              Адаменко Наталія Василівна Головний спеціаліст
                              Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення
                              106
                              Ремез Олена Володимирівна Начальник
                              4-19-04
                              Головко Тамара Борисівна Головний спеціаліст
                              107
                              Волошина Любов Петрівна Провідний спеціаліст
                              Коломієць Світлана Олександрівна Провідний спеціаліст
                              Пахмутова Олена Євгеніївна Головний спеціаліст
                              Відділ бухгалтерського обліку та виплат
                              223
                              Кобижча Наталія Іванівна Заступник начальника відділу
                              4-23-43
                              Юрченко Любов Григорівна Головний спеціаліст
                              Шатило Катерина Вікторівна Головний спеціаліст
                              Єрмолко Віктор Васильович Провідний спеціаліст
                              Гламазда Антоніна Михайлівна Діловод
                              Відділ з питань обслуговування інвалідів ветеранів війни та праці
                              102
                              Максименко Тетяна Іванівна Начальник
                              4-18-80
                              Галега Світлана Михайлівна Головний спеціаліст
                              Ремболович Неоніла Анатоліївна Провідний спеціаліст
                              Відділ у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС
                              108
                              Шам Людмила Аркадіївна Начальник
                              4-21-94
                              Улізько Людмила Іванівна Провідний спеціаліст
                              Лозовицька Тамара Віталіївна Головний спеціаліст
                              Іллєнко Тетяна Миколаївна Провідний спеціаліст
                              Фінансове управління
                              415
                              Золотаревська Віра Григорівна Начальник управління
                              (04646)4-18-88
                              Відділ планування доходів та економічного аналізу
                              415
                              Вакансія Заступник начальника управління, начальник відділу
                              4-18-88
                              Вакансія Головний спеціаліст
                              Гарбуз Ніна Миколаївна Головний спеціаліст
                              4-15-45
                              Бюджетний відділ
                              416
                              Денисенко Ліана Василівна Начальник відділу
                              4-15-45
                              Дейнеко Тетяна Іванівна Головний спеціаліст
                              Макаренко Наталія Сергіївна Головний спеціаліст
                              Відділ бухгалтерського обліку і звітності
                              419
                              Кулик Надія Миколаївна Начальник відділу, головний бухгалтер
                              2-15-81
                              Кашпур Наталія Миколаївна Головний спеціаліст
                              Обруснікова Ольга Михайлівна Провідний спеціаліст

                              Назад



                              19 Липня 2017 10:11
                              10 Липня 2017 16:14
                              29 Червня 2017 10:16
                              27 Червня 2017 16:05