Козелецька РДА
  Анонси     Відділ з питань державної реєстрації

     Назад

     Відділ з питань державної реєстрації Козелецької районної державної адміністрації Чернігівської області
     Адреса:
     сел.Козелець, вул.Соборності, б.27, каб.114.
     № кабінету
     Посада
     ПІБ
     Контактна інформація
     112
     Начальник відділу Коваленко Віталія Юріївна
     (04646) 4-15-62

     111
     Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Тополь Олег Миколайович
     Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Хоменко Ярослав Вадимович
     114
     Державний реєстратор фізичних, юридичних осіб – підприємців та громадських формувань Кошова Світлана Володимирівна
     (04646) 4-21-20
     
     
     
     Контакти
     
     

     Графік прийому громадян державним реєстратором

     Щоденно в робочі дні 08:00 до 17:00
     обідня перерва 13:00-14:00

     Прийом документів

     08:00 до 13:00

     
     
     ***
     
     
     08.09.2016

     У зв’язку з численними зверненнями Козелецьке районне управління юстиції надає роз’яснення щодо державної реєстрації статутів територіальних громад.

     З метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування представницький орган місцевого самоврядування на основі Конституції України та в межах Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», може прийняти статут територіальної громади села, селища, міста (далі - статут). Статут підлягає державній реєстрації в органах Міністерства юстиції України.

     Питання затвердження статуту вирішуються виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради.

     Для реєстрації статуту територіальної громади крім заяви подаються:

     а) статут територіальної громади села, селища, міста у двох примірниках;

     б) рішення представницького органу місцевого самоврядування про затвердження статуту;

     в) протокол пленарного засідання представницького органу місцевого самоврядування, на якому прийнято рішення про реєстрацію статуту.

     
     
     23.11.2015
     ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
     МІН’ЮСТОМ ЗАПРОВАДЖЕНО НОВІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ У ЧАСТИНІ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ

     Відтепер на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції Україниможна отримати інформацію у вигляді виписки щодо юридичної особи, витягу та довідки щодо юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

     Для отримання такого документа не потрібно жодних електронних цифрових підписів чи інших ідентифікаторів. Достатньо лише внести кошти за послугу з використанням платіжних систем через мережу Інтернет безпосередньо при її замовленні. Підготовка електронної виписки, витягу чи довідки відбувається автоматично в режимі он-лайн.

     Вартість отримання витягу та довідки становитиме 45 грн. 68 коп. та ще 3 гривні у вигляді комісії сплачується Ощадбанку, виписки – 18 грн. 27 коп. та 3 гривні комісії. Тобто загальна сума за проведення операції становитиме – 48 грн. 68 коп. та 21 грн. 27 коп. відповідно. Це складає 75% від вартості паперового аналогу.

     Після сплати коштів кожному документу присвоюється унікальний ідентифікаційний код. Документ після його формування можна відразу роздрукувати.

     Представник банківської чи державної установи до якої подається такий документ зможе легко перевірити його достовірність, увівши в системі унікальний номер документа.

     Якщо потрібно подавати документ до декількох установ, платити за кожну нову копію не потрібно.

     Один раз сплативши за формування електронного документу, запитувач або будь-хто може безкоштовного завантажити сформований витяг, виписку чи довідку у режимі он-лайн через Інтернет.

     Ці сформовані документи протягом року зберігатимуться в архіві. Після спливу річного строку в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців будуть зберігатись відомості про факт формування виписки, витягу чи довідки.

     Створити запит на отримання документа можливо за максимально розширеною кількістю критеріїв пошуку. Шукати можна за назвою юридичної особи, ідентифікаційним кодом, за її засновниками, або за керівниками чи підписантами. Електронні виписки, витяги та довідки мають таку саму юридичну силу як і паперові.

     Інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в он-лайн режимі можна отримати цілодобово, також забезпечується технічна підтримка за телефоном 0-800-50-70-70.

     
     
     10.11.2014
     До відома всіх юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

     30.10.2014 року набрав чинності Закон України від 15.04.2014 №1206 – VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу», яким зокрема:

     1) Скасовано реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичної особи-підприємця;

     2) Встановлено, що реєстраційний збір справляється лише за проведення державної реєстрації змін, що вносяться до установчих документів, та за проведення державної реєстрації змін імені або місця проживання фізичної особи-підприємця;

     3) скасовано обов’язковість використання юридичними особами приватного права печаток;

     4) реєстраційний збір за проведення державної реєстрації змін, що вносяться до установчих документів благодійних організацій, не справляється;

     5) розширено перелік критеріїв пошуку відомостей з Єдиного державного реєстру доступних на веб-сайтах.

     За інформацією Державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Козелецького районного управління юстиції
     
     
     30.07.2014
     До відома всіх юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

     13 травня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України №1258-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців за заявницьким принципом».

     Внесено зокрема зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» в частині скасування двоетапної процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням та за судовим рішенням, що не пов’язане з банкрутством фізичної особи-підприємця, а також запроваджено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності таких осіб за заявницьким принципом не пізніше наступного робочого дня з дати надходження реєстраційної картки на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем або судового рішення про припинення, що не пов’язане з її банкрутством.

     Вище викладену інформацію довожу до відома всіх фізичних осіб-підприємців Козелецького району. За будь-якою інформацією звертатися до Держаного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Козелецького районного управління юстиції за телефоном 4-21-20.

     За інформацією Держаного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Козелецького районного управління юстиції
     
     
     03.06.2014
     Увага! Повідомлення для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

     Державний реєстратор реєстраційної служби Козелецького районного управління юстиції довожу до Вашого відома те, що у випадку направлення документів для реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців поштою нотаріального посвідчується підпис заявника на реєстраційній картці (заяві, повідомленні) відповідно до Закону про реєстрацію, а не на додатки до неї (копії додаються).

     Зазначаю, що нотаріальне посвідчення підпису на заяві щодо обрання юридичною особою чи фізичною особою-підприємцем спрощеної системи оподаткування або на реєстраційній заяві про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість, яка подається як додаток до реєстраційної картки на проведення державної реєстрації у випадку направлення документів поштою не є обов’язковим, оскільки даний документ являється додатком до реєстраційної картки.

                        
     
     Повідомлення для юридичних осіб

     Державний реєстратор реєстраційної служби Козелецького РУЮ доводжу до відома всіх юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що відповідно до Закону №441-VII від 01.01.2014 року для проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців державному реєстратору разом з заповненою реєстраційною карткою на проведення державної реєстрації може бути подана заява щодо обрання спрощеної системи оподаткування або заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну і митну політику.

     Дана заява долучається до відповідної реєстраційної справи та одночасно передається до відповідного органу доходів і зборів у електронному вигляді автоматично програмними засобами ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

     Форми вказаних заяв затвердженні Міністерством доходів і зборів України.

     
     
     До відома всіх юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

     З 01 січня 2014 року змінено номер реєстраційного рахунку спеціального фонду державного бюджету, на який зараховуються кошти за платні послуги (надання витягу, виписки, довідки, публікації повідомлень) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

     У 2014 році перерахування коштів за платні послуги з ЄДР необхідно здійснювати за такими реквізитами:

     отримувач Державна реєстраційна служба України,

     код ЄДРПОУ – 37508344

     реєстраційний рахунок № 31254201178683 в ГУДКСУ у м. Києві

     МФО 820019

     код призначення 01- витяг, 02- виписка, 03- довідка, 04- публікація повідомлень.

     За інформацією звертатися за тел. 4-21-20

     
     
     ОГОЛОШЕННЯ

     Реєстраційна служба Козелецького районного управління юстиції доводить до відома всіх юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що до 01 грудня 2013 року потрібно подати документи про зміну видів економічної діяльності, у відповідності з класифікатором КВЕД 2010 року, до державного реєстратора реєстраційної служби Козелецького районного управління юстиції для внесення відомостей до єдиного державного реєстру.

     
     
     ПОВІДОМЛЕННЯ

     Відповідно до частини восьмої статті 92 ЗУ «Про відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом» протягом трьох років після визнання фізичної особи-підприємця банкрутом ця особа не може бути зареєстрована як приватний підприємець, придбати майно або грошові кошти у кредит, укладати договір поруки, передавати майно у заставу.

     Законом не передбачено обмеження щодо застосування положень частини восьмої статті 92 вищезазначеного Закону лише до тих осіб, які були визначені банкрутами у порядку, передбаченому новою редакцією Закону.

     Таким чином, заборона реєстрації фізичної особи-підприємця протягом трьох років після визнання її банкрутом розповсюджується на всіх фізичних осіб-підприємців, які були визнані банкрутами незалежно від того, коли ця особа була визнана банкрутом.

     Назад     13 Квітня 2017 14:52
     13 Квітня 2017 09:29

     Чи хотіли б ви бачити сторінку Козелецької РДА у соцмережах для участі у прийнятті управлінських рішень органів районної влади?