Козелецька РДА
    Анонси











          Охорона здоров’я

          Назад

          Мережа медичних закладів району
          
          
          КОЗЕЛЕЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ
          Адреса:
          17044, Чернігівська область, смт Козелець, вул.Сім’ї Розумовських, б.31
          ел.пошта:
          kozeletc_crl@mail.ru
          Посада
          Прізвище, ім’я, по-батькові
          Контактна інформація
          Головний лікар СОРОЧУК Олександр Петрович
          2-13-52 ф.
          Секретар Заєць Надія Митрофанівна
          4-23-86
          Заступник головного лікаря Семешко Наталія Валеріївна
          4-23-92
          Заступник головного лікаря з економічних питань Адаменко Ніна Миколаївна
          4-27-15
          Головний бухгалтер Шевченко Алла Григорівна
          4-27-15
          koz.buh.crl@mail.ru
          Старша медична сестра Опанасенко Людмила Євгеніївна
          4-25-48
          2-14-47
          Поліклінічне відділення Козелецької центральної районної лікарні
          Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Роздобудько Леся Вікторівна
          2-15-69
          Реєстраційна
          2-11-53
          Дитяча консультація
          Головний лікар ТОПОЛЬ Лідія Миколаївна
          2-15-51
          Терапевтичне відділення Козелецької центральної лікарні Чемерської сільської дільничної лікарні
          Завідувач Даниленко Валентина Миколаївна
          3-52-16
          3-53-17
          ОСТЕРСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ
          Адреса:
          17044, Чернігівська область, Козелецький р-н, м.Остер, вул.Сеспеля, б.8
          ел.пошта:
          oster-bolnitsa@yandex.ua
          Головний лікар НЕСТЕРЕНКО Тетяна Сергіївна
          4-34-40
          Заступник головного лікаря з медичної частини Кульмин Людмила Леонідівна
          Секретар Жанна Петрівна
          3-12-85
          Головний бухгалтер Наталія Миколаївна
          3-12-69
          Поліклінічне відділення Остерської районної лікарні
          Головний лікар БОНДАРЕВА Тетяна Миколаївна
          3-12-85
          Терапевтичне відділення Остерської районної лікарні Морівської сільської дільничної лікарні
          Завідувач Андрієску Роман Костянтинович
          3-94-23
          КОЗЕЛЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ
          Адреса:
          17044, Чернігівська область, Козелецький район, м.Остер, вул.Одинця, б.32
          ел.пошта:
          oster_cpmsd@ukr.net
          Головний лікар КРАВЧЕНКО Олена Миколаївна
          4-32-97
          Секретар Мякота Тетяна Альбертівна
          Заступник головного лікаря з медичного обслуговування Момотюк Сергій Анатолійович
          Головний бухгалтер Гошаніна Вікторія Михайлівна
          3-19-61
          Заступник головного лікаря з економічних питань Коваль Валентина Іванівна
          МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ
          № з/п
          Медичний заклад
          Посада
          П.І.Б
          Телефон
          Амбулаторії загальної практики сімейної медицини
          1 Козелецька Завідувач Притула Марина Михайлівна
          4-19-00
          2 Остерська Завідувач Закревська Анна Іванівна
          3-12-41
          3 Деснянська Завідувач Шевкун Ніна Василівна
          4-71-18
          Дільнична медична сестра Кривонос Катерина Петрівна
          4-62-92
          Сільські дільничні лікарні з амбулаторією загальної практики сімейної медицини
          4 Морівська Завідувач Андрієску Роман Костянтинович
          3-94-23
          5 Чемерська Завідувач Даниленко Валентина Миколаївна
          3-52-16
          3-53-17
          Фельдшер Мухіна Наталія Миколаївна
          Сільські лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини
          6 Євминківська Завідувач Мага Михайло Іванович
          3-56-53
          7 Лебедівська Лікар Коваленко Олена Василівна
          3-93-29
          8 Петрівська Головний лікар Шишков Ігор Вікторович (в АТО)
          Артюх Валентина Петрівна
          9 Красилівська Фельдшер Скок Ольга Миколаївна
          3-77-21
          Сільські лікарські амбулаторії
          10 Булахівська Фельдшер Шкот Валентина Павлівна
          3-47-35
          11 Косачівська Фельдшер Бойправ Ксенія Володимирівна
          3-95-40
          Фельдшерсько-акушерські пункти
          12 Вовчівський Фельдшер Копил Ольга Миколаївна
          13 Карпилівський Фельдшер Шинкаренко Раїса Олександрівна
          3-91-49
          14 Підлісненський
          15 Прогресівський Фельдшер Хижняк Алла Василівна
          3-75-34
          16 Сираївський Фельдшер Дейнеко Тетяна Петрівна
          3-85-34
          Акушер Артюх Тамара Василівна
          17 Хрещатенський Фельдшер Діденко Валентина Михайлівна
          3-76-15
          Фельдшерські пункти
          18 Білейківський Фельдшер Ковбаса Ольга Логвинівна
          3-65-45
          19 Біликівський Фельдшер Кузьменко Микола Григорович
          3-97-43
          20 Берлозівський Фельдшер Лисенко Степан Антонович
          21 Бобруйківський Фельдшер
          3-45-73
          Молодша медична сестра Стасенко Валентина Миколаївна
          22 Борсуківський Фельдшер
          Молодша медична сестра Шевченко Оксана Петрівна
          23 Бірківський Фельдшер Омельченко Борис Якович
          3-44-22 (з с/р)
          24 Будищанський Фельдшер Ремез Любов Іванівна
          Молодша медична сестра Ремез Катерина Михайлівна
          25 Блудшанський Фельдшер Грошко Алла Григорівна
          3-83-13
          26 Волевачівський Фельдшер Маліновська Сніжана Вікторівна
          27 Виповзівський Фельдшер Кузьміна Інна Григорівна
          4-68-72
          28 Гайовський Фельдшер Вакансія
          Молодша медична сестра Кравченко Галина Павлівна
          29 Гладківський Фельдшер Матюшко Іван Миколайович
          3-82-48
          30 Данівський
          31 Димерський Фельдшер Ігнатенко Юлія Миколаївна
          3-67-45
          32 Єрківський Фельдшер Грицаненко Андрій Миколайович
          3-04-58
          33 Карасинівський Фельдшер Шостак Світлана Григорівна
          34 Крехаївський Фельдшер Ворона Людмила Петрівна
          3-48-27
          35 Кіптівський Фельдшер Борисенко Антоніна Сергіївна
          3-73-51
          36 Короп’ївський Фельдшер Дикуха Людмила Андріївна
          37 Котівський Фельдшер Шарко Жанна Леонідівна
          3-46-31
          38 Кошанівський Фельдшер Коваль Ірина Олександрівна
          3-25-57
          39 Л.Гутівський Фельдшер Лошак Ольга Олексіївна
          3-92-54
          40 Лемешівський Фельдшер Проценко Яна Миколаївна
          3-71-38
          Молодша медична сестра Федченко Тетяна Анатоліївна
          41 Лихолітський Фельдшер Мохнач Ірина Олександрівна
          3-72-47
          42 Лутавський Фельдшер Кузьміна Інна Григорівна
          43 Максимівський Фельдшер Підгайна Ірина Юріївна
          3-93-28
          Молодша медична сестра Вовнянко Наталія Сергіївна
          45 Нічогівський Фельдшер Любенко Олег Владиславович
          3-85-80
          44 Надинівський Фельдшер Борисенко Антоніна Сергіївна
          4-23-87
          Молодша медична сестра Дарнопих Ніна Олексіївна
          46 Н.Шляхівський Фельдшер Рибалко Олена Борисівна
          3-54-84 (з с/р)
          Молодша медична сестра Шевченко Ольга Іванівна
          47 Одинцівський Фельдшер Омельченко Борис Якович
          3-42-36
          48 Озерненський Фельдшер Пилипчак Марія Іванівна
          3-87-80
          49 Олбинський Фельдшер Сікун Микола Григорович
          3-81-40 (з с/р)
          50 Омелянівський Фельдшер Коптіль Валентина Юріївна
          51 Отрохівський Фельдшер Німерицька Валентина Олегівна
          3-94-13
          52 Пархимівський Фельдшер Пальчик Людмила Іванівна
          3-46-59
          53 Пилятинський Фельдшер Коваленко Сергій Іванович
          3-83-79
          54 Поліський Фельдшер Коваль Ірина Олександрівна
          3-10-49
          55 Патютинський Фельдшер Коваленко Сергій Іванович
          3-83-79
          56 Руднянський Фельдшер Сківка Ніна Іванівна
          3-94-12
          Молодша медична сестра Мирко Валентина Олексіївна
          57 Риківський Фельдшер Любенко Сергій Миколайович (в АТО)
          3-62-11
          Молодша медична сестра Косух Олена Павлівна
          58 Савинський Фельдшер Дядюшкіна Ганна Яківна
          3-87-17
          Молодша медична сестра Скоба Наталія Олексіївна
          59 Скрипчинський Фельдшер Юшенков Микола Сергійович
          Молодша медична сестра Духвін Любов Дмитрівна
          60 Сокиринський Фельдшер Коптіль Валентина Юріївна
          3-83-24
          61 Соколівський Фельдшер Лесь Ганна Миколаївна
          3-93-52
          62 Стависький Фельдшер Матюшко Світлана Григорівна
          3-83-44
          63 Тарасівський Фельдшер Лук’яненко Ольга Анатоліївна
          3-65-11
          (с/р) 3-65-45
          64 Тополівський Фельдшер Юшенкова Вікторія Олександрівна
          65 Тужарський Фельдшер Дахно Андрій Андрійович
          3-92-45 (з школою)

          Назад



          13 Квітня 2017 14:52
          13 Квітня 2017 09:29

          Чи хотіли б ви бачити сторінку Козелецької РДА у соцмережах для участі у прийнятті управлінських рішень органів районної влади?