Козелецька РДА
      Анонси











                    Охорона здоров’я

                    Назад

                    Мережа медичних закладів району
                    
                    
                    КОЗЕЛЕЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ
                    Адреса:
                    17044, Чернігівська область, смт Козелець, вул.Сім’ї Розумовських, б.31
                    ел.пошта:
                    kozeletc_crl@mail.ru
                    Посада
                    Прізвище, ім’я, по-батькові
                    Контактна інформація
                    Головний лікар СОРОЧУК Олександр Петрович
                    2-13-52 ф.
                    Секретар Заєць Надія Митрофанівна
                    4-23-86
                    Заступник головного лікаря Семешко Наталія Валеріївна
                    4-23-92
                    Заступник головного лікаря з економічних питань Адаменко Ніна Миколаївна
                    4-27-15
                    Головний бухгалтер Шевченко Алла Григорівна
                    4-27-15
                    koz.buh.crl@mail.ru
                    Старша медична сестра Опанасенко Людмила Євгеніївна
                    4-25-48
                    2-14-47
                    Поліклінічне відділення Козелецької центральної районної лікарні
                    Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Роздобудько Леся Вікторівна
                    2-15-69
                    Реєстраційна
                    2-11-53
                    Дитяча консультація
                    Головний лікар ТОПОЛЬ Лідія Миколаївна
                    2-15-51
                    Терапевтичне відділення Козелецької центральної лікарні Чемерської сільської дільничної лікарні
                    Завідувач Даниленко Валентина Миколаївна
                    3-52-16
                    3-53-17
                    ОСТЕРСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ
                    Адреса:
                    17044, Чернігівська область, Козелецький р-н, м.Остер, вул.Сеспеля, б.8
                    ел.пошта:
                    oster-bolnitsa@yandex.ua
                    Головний лікар НЕСТЕРЕНКО Тетяна Сергіївна
                    4-34-40
                    Заступник головного лікаря з медичної частини Кульмин Людмила Леонідівна
                    Секретар Жанна Петрівна
                    3-12-85
                    Головний бухгалтер Наталія Миколаївна
                    3-12-69
                    Поліклінічне відділення Остерської районної лікарні
                    Головний лікар БОНДАРЕВА Тетяна Миколаївна
                    3-12-85
                    Терапевтичне відділення Остерської районної лікарні Морівської сільської дільничної лікарні
                    Завідувач Андрієску Роман Костянтинович
                    3-94-23
                    КОЗЕЛЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ
                    Адреса:
                    17044, Чернігівська область, Козелецький район, м.Остер, вул.Одинця, б.32
                    ел.пошта:
                    oster_cpmsd@ukr.net
                    Головний лікар КРАВЧЕНКО Олена Миколаївна
                    4-32-97
                    Секретар Мякота Тетяна Альбертівна
                    Заступник головного лікаря з медичного обслуговування Момотюк Сергій Анатолійович
                    Головний бухгалтер Гошаніна Вікторія Михайлівна
                    3-19-61
                    Заступник головного лікаря з економічних питань Коваль Валентина Іванівна
                    МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ
                    № з/п
                    Медичний заклад
                    Посада
                    П.І.Б
                    Телефон
                    Амбулаторії загальної практики сімейної медицини
                    1 Козелецька Завідувач Притула Марина Михайлівна
                    4-19-00
                    2 Остерська Завідувач Закревська Анна Іванівна
                    3-12-41
                    3 Деснянська Завідувач Шевкун Ніна Василівна
                    4-71-18
                    Дільнична медична сестра Кривонос Катерина Петрівна
                    4-62-92
                    Сільські дільничні лікарні з амбулаторією загальної практики сімейної медицини
                    4 Морівська Завідувач Андрієску Роман Костянтинович
                    3-94-23
                    5 Чемерська Завідувач Даниленко Валентина Миколаївна
                    3-52-16
                    3-53-17
                    Фельдшер Мухіна Наталія Миколаївна
                    Сільські лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини
                    6 Євминківська Завідувач Мага Михайло Іванович
                    3-56-53
                    7 Лебедівська Лікар Коваленко Олена Василівна
                    3-93-29
                    8 Петрівська Головний лікар Шишков Ігор Вікторович (в АТО)
                    Артюх Валентина Петрівна
                    9 Красилівська Фельдшер Скок Ольга Миколаївна
                    3-77-21
                    Сільські лікарські амбулаторії
                    10 Булахівська Фельдшер Шкот Валентина Павлівна
                    3-47-35
                    11 Косачівська Фельдшер Бойправ Ксенія Володимирівна
                    3-95-40
                    Фельдшерсько-акушерські пункти
                    12 Вовчівський Фельдшер Копил Ольга Миколаївна
                    13 Карпилівський Фельдшер Шинкаренко Раїса Олександрівна
                    3-91-49
                    14 Підлісненський
                    15 Прогресівський Фельдшер Хижняк Алла Василівна
                    3-75-34
                    16 Сираївський Фельдшер Дейнеко Тетяна Петрівна
                    3-85-34
                    Акушер Артюх Тамара Василівна
                    17 Хрещатенський Фельдшер Діденко Валентина Михайлівна
                    3-76-15
                    Фельдшерські пункти
                    18 Білейківський Фельдшер Ковбаса Ольга Логвинівна
                    3-65-45
                    19 Біликівський Фельдшер Кузьменко Микола Григорович
                    3-97-43
                    20 Берлозівський Фельдшер Лисенко Степан Антонович
                    21 Бобруйківський Фельдшер
                    3-45-73
                    Молодша медична сестра Стасенко Валентина Миколаївна
                    22 Борсуківський Фельдшер
                    Молодша медична сестра Шевченко Оксана Петрівна
                    23 Бірківський Фельдшер Омельченко Борис Якович
                    3-44-22 (з с/р)
                    24 Будищанський Фельдшер Ремез Любов Іванівна
                    Молодша медична сестра Ремез Катерина Михайлівна
                    25 Блудшанський Фельдшер Грошко Алла Григорівна
                    3-83-13
                    26 Волевачівський Фельдшер Маліновська Сніжана Вікторівна
                    27 Виповзівський Фельдшер Кузьміна Інна Григорівна
                    4-68-72
                    28 Гайовський Фельдшер Вакансія
                    Молодша медична сестра Кравченко Галина Павлівна
                    29 Гладківський Фельдшер Матюшко Іван Миколайович
                    3-82-48
                    30 Данівський
                    31 Димерський Фельдшер Ігнатенко Юлія Миколаївна
                    3-67-45
                    32 Єрківський Фельдшер Грицаненко Андрій Миколайович
                    3-04-58
                    33 Карасинівський Фельдшер Шостак Світлана Григорівна
                    34 Крехаївський Фельдшер Ворона Людмила Петрівна
                    3-48-27
                    35 Кіптівський Фельдшер Борисенко Антоніна Сергіївна
                    3-73-51
                    36 Короп’ївський Фельдшер Дикуха Людмила Андріївна
                    37 Котівський Фельдшер Шарко Жанна Леонідівна
                    3-46-31
                    38 Кошанівський Фельдшер Коваль Ірина Олександрівна
                    3-25-57
                    39 Л.Гутівський Фельдшер Лошак Ольга Олексіївна
                    3-92-54
                    40 Лемешівський Фельдшер Проценко Яна Миколаївна
                    3-71-38
                    Молодша медична сестра Федченко Тетяна Анатоліївна
                    41 Лихолітський Фельдшер Мохнач Ірина Олександрівна
                    3-72-47
                    42 Лутавський Фельдшер Кузьміна Інна Григорівна
                    43 Максимівський Фельдшер Підгайна Ірина Юріївна
                    3-93-28
                    Молодша медична сестра Вовнянко Наталія Сергіївна
                    45 Нічогівський Фельдшер Любенко Олег Владиславович
                    3-85-80
                    44 Надинівський Фельдшер Борисенко Антоніна Сергіївна
                    4-23-87
                    Молодша медична сестра Дарнопих Ніна Олексіївна
                    46 Н.Шляхівський Фельдшер Рибалко Олена Борисівна
                    3-54-84 (з с/р)
                    Молодша медична сестра Шевченко Ольга Іванівна
                    47 Одинцівський Фельдшер Омельченко Борис Якович
                    3-42-36
                    48 Озерненський Фельдшер Пилипчак Марія Іванівна
                    3-87-80
                    49 Олбинський Фельдшер Сікун Микола Григорович
                    3-81-40 (з с/р)
                    50 Омелянівський Фельдшер Коптіль Валентина Юріївна
                    51 Отрохівський Фельдшер Німерицька Валентина Олегівна
                    3-94-13
                    52 Пархимівський Фельдшер Пальчик Людмила Іванівна
                    3-46-59
                    53 Пилятинський Фельдшер Коваленко Сергій Іванович
                    3-83-79
                    54 Поліський Фельдшер Коваль Ірина Олександрівна
                    3-10-49
                    55 Патютинський Фельдшер Коваленко Сергій Іванович
                    3-83-79
                    56 Руднянський Фельдшер Сківка Ніна Іванівна
                    3-94-12
                    Молодша медична сестра Мирко Валентина Олексіївна
                    57 Риківський Фельдшер Любенко Сергій Миколайович (в АТО)
                    3-62-11
                    Молодша медична сестра Косух Олена Павлівна
                    58 Савинський Фельдшер Дядюшкіна Ганна Яківна
                    3-87-17
                    Молодша медична сестра Скоба Наталія Олексіївна
                    59 Скрипчинський Фельдшер Юшенков Микола Сергійович
                    Молодша медична сестра Духвін Любов Дмитрівна
                    60 Сокиринський Фельдшер Коптіль Валентина Юріївна
                    3-83-24
                    61 Соколівський Фельдшер Лесь Ганна Миколаївна
                    3-93-52
                    62 Стависький Фельдшер Матюшко Світлана Григорівна
                    3-83-44
                    63 Тарасівський Фельдшер Лук’яненко Ольга Анатоліївна
                    3-65-11
                    (с/р) 3-65-45
                    64 Тополівський Фельдшер Юшенкова Вікторія Олександрівна
                    65 Тужарський Фельдшер Дахно Андрій Андрійович
                    3-92-45 (з школою)

                    Назад



                    25 Травня 2017 10:35

                    Чи хотіли б ви бачити сторінку Козелецької РДА у соцмережах для участі у прийнятті управлінських рішень органів районної влади?