back

На Козелеччині привітали аграріїв та фермерів з професійним святом

13 листопада 2020

Фермери та хлібороби Козелеччини цими вихідними відзначатимуть своє професійне свято –  День працівників сільського господарства. З цієї нагоди у райдержадміністрації відзначили кращих сільгоспвиробників.

 

«Завдяки праці аграріїв, фермерів район займає передові позиції з виробництва зернових та зернобобових культур, забезпечується продовольча безпека. Дякую вам за наполегливу працю та вміле господарювання. Бажаю всім вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, нових здобутків та високих урожаїв на благо Батьківщини», - зазначив голова Козелецької РДА Юрій Заславський.

 

Ведення сільського господарства є основним видом економічної діяльності в сільській місцевості. Район спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур та розвитку молочного скотарства. Чимала кількість підприємств, які працюють на Козелеччині, переходять до високотехнологічного виробництва, впроваджують сучасні технології. На території району налічується 31 сільськогосподарське підприємство та 16 фермерських господарств.

 

Від імені колективу профспілки з прийдешнім професійним святом працівників сільськогосподарських підприємств привітала голова Козелецької районної організації професійної спілки працівників агропромислового комплексу України Олена Книш.

 

«Сьогодні ми відзначаємо господарства, які пройшли довгий продуктивний і цілеспрямований шлях свого становлення та розвитку, вшановуємо керівників, які вболівають за свою справу, та долю наших рідних сіл, забезпечують робочі місця та гідні умови праці», - зазначила Олена Книш.

 

Переможцем трудового змагання серед сільськогосподарських підприємств району за досягнення найвищих показників у виробництві рослинницької продукції став колектив сільськогосподарського ТОВ «Полісся» (директор заслужений працівник сільського господарства України, Григорій Шевченко).

 

Друге місце виборов колектив ПОСП «Колос» (директор Петро Макаренко), третє отримав колектив ТОВ «Данівське» (директор Андрій Птуха).

 

Переможцем трудового змагання серед сільськогосподарських підприємств району за досягнення найвищих показників у виробництві тваринницької продукції став колектив філії «Чемер» ДП «Чайка» (директор Віталій Сидоренко), друге місце здобув колектив ТОВ «СВК Дружба» (директор Микола Терещенко).

 

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, високий професіоналізм , визначні трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства Дипломом  Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України нагороджено  Петра Макаренка – директора ПОСП «Колос».

 

Подякою Чернігівської обласної ради нагороджено Ольгу Макаренко - заступника директора ПОСП «Колос».

Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено:

колектив ТОВ «Полісся» (директор заслужений працівник сільського господарства України, Григорій Шевченко);

колектив ПОСП «Колос» (директор Петро Макаренко);

колектив ТОВ «Данівське» (директор Андрій Птуха);

колектив філії «Чемер» ДП «Чайка» (директор Віталій Сидоренко;

колектив ТОВ «СВК Дружба» (директор Микола Терещенко).

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Козелецької РДА