back

У Козелецькому районі виявлено +54 нові випадки захворювання COVID-19

13 жовтня 2020

За даними Козелецького міжрайонного відділу ДУ "Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України" на 14:30 годину, 13 жовтня, в Козелецькому районі виявлено + 54 нових випадків COVID-19.

 

ПЛР-тест підтвердив інфікування 15 козельчан, 12 острян, 12 жителів смт Десна, 3 жителів с.Данівка, по одному - с.Берлози, с.Виповзів, с.Пилятин, с.Патюти, с.Лемеші, с.Савин, с.Одинці, с.Омелянів, с.Чемер, с.Скрипчин, с.Мостище, с.Білейки. З них 18 хворих перебуває на госпіталізації, інші - лікуються амбулаторно.

 

На 13.10.2020 року у Козелецькому районі ще 8 цієнтів одужали від COVID-19. Серед них 3 деснян, 3 острян, по одному жителю смт Козелець та с.Білейки.

 

Підтверджені ще два летальні випадки від COVID-19. Минулої доби в інфекційному відділенні КНП КРР "Козелецька ЦРЛ" померли 72-річний житель м.Остер та 66-річна жителька с.Скрипчин з підтвердженим діагнозом. Мали супутні патології, що ускладнили перебіг коронавірусної хвороби.

 

Загалом на Козелеччині 257 випадків інфікування COVID-19, з них:

 

- 164 пацієнти одужали;


- 19 хворих перебувають на госпіталізації у медичних закладах області;

 

- лікуються амбулаторно 70 осіб;

 

- на самоізоляції 257;

 

- 4 летальні випадки.

 

Загалом у районі 89 активних випадків коронавірусу. 

 

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій діє новий епідемічний розподіл. До помаранчевої зони віднесені  Чернігів та Ніжин, Бахмацький, Варвинський та Носівський Чернігівської області. Інші райони, у тому числі й Козелецький район залишаються у жовтій зоні. Епідемічні рівні встановлюються на 14 днів. 

 

Нагадаємо про заходи, яких необхідно дотримуватися відповідно до епідемічного розподілу.

 

Головний спеціаліст з інформаціойної діяльності та
комунікацій з громадськістю Козелецької РДА