back

Вітання голови Козелецької РДА Юрія Заславського з Днем захисника України

14 жовтня 2020

Шановні захисники України!

 

Щиро  вітаю вас із Днем захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці разом із Днем Українського козацтва та  черговою річницею Української Повстанської Армії.

 

Це  свято увібрало в себе багаті і славні військові традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Сини і дочки України завжди вважали святим обов’язком Боронити батьківську віру, благословенний край своїх славних пращурів.

 

Тернистим був шлях до волі. За неї боролися ті, хто є гордістю нашого народу, - запорізьке козацтво, гайдамаки, січові стрільці, вояки УНР, УПА, воїни Другої світової війни, а з недавніх пір – захисники Батьківщини, які відстоюють незалежність і цілісність України на Донбасі у боротьбі з російським агресором.

 

Це день пам'яті вшанування тих, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності.

 

Схилімо голови перед твердою волею та героїзмом наших героїв, вклонімося разом святому покрову Божої Матері, щоб запалилося повстанською мудрістю сьогоднішнє молоде покоління до подвигів та праці заради майбутнього Української незалежної держави.

 

Україна пишається своїми патріотами, пам’ять про них навічно залишиться прикладом щирої любові до України в наших серцях і думках. Бажаю всім мужнім захисникам України міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою.

 

Щиро зичу кожному дому, родині добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі в ім’я Батьківщини.

З повагою 

голова Козелецької райдержадміністрації

Юрій Заславський