back

У Козелецькому районі зафіксовано +10 нових випадків захворювання COVID-19

16 вересня 2020

За даними Козелецького міжрайонного відділу ДУ "Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України" на 09:00 годину, 16 вересня, в Козелецькому районі виявлено +10 нових випадків COVID-19. ПЛР-тестування підтвердило захворювання у жительки м.Остер, жительки с.Пушкарі, жительки с.Пилятин, 6 жителів с.Лихолітки, учня опорного закладу "Деснянський навчально-виховний комплекс "гімназія-загальноосвітня школа І ступеня" Деснянської селищної ради. З них 2 хворих госпіталізували до інфекційного відділення КНП КРР "Козелецька ЦРЛ", 8 хворих лікується амбулаторно.

 

Загалом на Козелеччині 130 випадків інфікування коронавірусом, з них:

 

- 91 пацієнтів одужали;


- 8 хворих перебуває на госпіталізації в КНП КРР "Козелецька ЦРЛ";

 

- на самоізоляції перебуває 165 осіб;

 

- лікуються амбулаторно 31 осіб;

 

- 1 летальний випадок.

 

Загалом у районі 39 активних випадків коронавірусу.

 

На сьогодні учні опорного закладу "Деснянський навчально-виховний комплекс "гімназія-загальноосвітня школа І ступеня" Деснянської селищної ради та  Чемерської ЗОШ І-ІІІ ст. Козелецької районної ради переведені на дистанційне навчання.

 

Шановні жителі району, вкотре нагадуємо про важливість профілактичних заходів. Не нехтуйте правилами особистої гігієни, дотримуйтесь соціальної дистанції, уникайте місць скупчення людей. При наявності перших симптомів, які асоціюються з Covid-19, просимо негайно звертатися до лікарів.

 

Головний спеціаліст з інформаціойної діяльності та
комунікацій з громадськістю Козелецької РДА