back

Створили умови для навчання й безпеки працівників та учнів ЗЗСО

11 вересня 2020

Улітку у закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО), підпорядкованих відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту Козелецької РДА, вели активну роботу з підготовки до нового навчального року, щоб школярі в безпечних та комфортних умовах здобували освіту.

 

З районного бюджету виділялися кошти для модернізації ЗЗСО. Зокрема, для Сираївської ЗОШ І-ІІІ ст. виділили 2739 грн на придбання насосної станції, на суму 2219 грн придбали водонагрівач для Хрещатенської ЗОШ І-ІІІ ст. Закупили фарбу для Мостищенської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 4230 грн. У Мостищенській ЗОШ І-ІІІ ст. провели поточний ремонт котла на суму 5,9 тис. грн.

 

У фойє центрального корпусу Сираївської ЗОШ І-ІІІ ст. оновили підлогове покриття, провели водопровід та облаштували новий куточок для гігієни з рукомийником та питтєвим фонтанчиком.

 

Для забезпечення належних протипожежних умов цього року в усіх приміщеннях ЗЗСО, підпорядкованих відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту Козелецької РДА, проведено роботи з вимірювання опору струму на суму 28051,4 грн. З районного бюджету виділено 54 тис. грн. на виготовлення проєктів автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, яку було встановлено в приміщеннях Сираївської та Чемерської ЗОШ І-ІІІ ст. за кошти районного бюджету на суму понад 166 тис. грн і 172 тис. грн. відповідно. Зроблено заземлення у Сираївській ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 806 грн, придбали електролічильник для Хрещатенської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 1800 грн. Як і минулого року, цього року придбали вогнегасники на суму 3168 грн.

 

Цьогоріч у ЗЗСО, підпорядкованих відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту Козелецької РДА, одержують обов’язкову загальну середню освіту 338 учнів.

 

У перші дні навчання дітей ознайомили з правилами особистої гігієни, з вимогами до правильного миття рук та перебування у приміщеннях ЗЗСО. Під час карантину.

 

Для дотримання ЗЗСО санітарних вимог, пов’язаних з карантинними заходами, за кошти районного бюджету на суму майже 45 тис. грн. придбали мийні та дезінфекційні засоби для рук, миття поверхонь, посуду, антисептичне та рідке мило, антисептичні засоби для рук, пакети для сміття, відра для сміття з педаллю, одноразові паперові рушники, вітрильні рукавички, маски, інфрачервоні термометри.

 

З урахуванням епідемічної ситуації в районі у ЗЗСО відмінили проведення масових заходів за участю дітей району та створили робочу групу з перевірки ЗЗСО щодо забезпечення в них безпечних умов для учнів, педагогічних та інших працівників.

 

За інформацією відділу освіти, культури і туризму,

сім’ї, молоді та спорту Козелецької РДА