back

Вітання голови райдержадміністрації з Днем Хрещення України-Руси

28 липня 2020

Шановні жителі району!

 

Щиросердечно вітаю вас зі світлим Днем Хрещення Київської України-Руси!

 

Це благословенне свято ми відзначаємо у День Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало прийняти Хрещення Київської Русі.

 

Наслідки хрещення Русі – України, що відбулися понад 10 століть тому важко переоцінити для розвитку Української держави. Саме після тих подій на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті.

 

Для нас цей день фіксує і означає кілька принципових понять. Це – спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави. Це – неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної української держави і віри. Це – соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці – Києва. Це – єдність нашого державного і духовного начала та Європейський вибвр розвитку.

 

Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та глибокого історичного спадку. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої прадавньої животворної історії.

 

Бажаю жителям району щоб свято хрещення Київської Русі зцілило і об’єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я та щасливі роки у нашій країні.

 

У цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, злагоди та мудрості, успіхів у реалізації високих задумів на благо України!

 

Голова Козелецької райдержадміністрації 

Юрій Заславський