back

У Чемері розпочали капітальний ремонт сільської амбулаторії ЗПСМ

21 липня 2020

Вже незабаром жителі Чемеру відвідуватимуть оновлену сільську амбулаторію загальної практики–сімейної медицини, що знаходиться по вул.Грушевського, б.44.

 

Днями вже розпочали роботи з перекриття даху, будівництва пандусу для забезпечення переміщення колісних транспортних засобів, реконструкції сходів. Крім того, проєктом передбачено облицювання зовнішніх стін, фундаменту, заміну вікон та вхідних дверних полотен.

 

На здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості з державного бюджету була виділена субвенція в сумі 1279300,00 грн, з районного бюджету на проведення капітального ремонту амбулаторії виділили 128000,00 грн.

 

За повідомленням головного лікаря КНП КРР "Козелецький РЦ ПМСД" Інни Кондратьєвої через систему "Prozorro" проведено спрощену закупівлю послуг з проведення капітального ремонту. За результатом аукціону переможцем визнано приватне підприємство "Рембуд-2603". З яким 2 липня й уклали договір на загальну суму 799000 грн.

 

“У жовтні всі роботи будуть завершені. Тому незабаром жителі села та навколишніх територій, а це понад 4 тис. осіб будуть отримувати медичні послуги вже в оновленій амбулаторії”, - зазначила Інна Кондратьєва.