back

Держслужбовці РДА підтримали Всеукраїнську акцію "День вишиванки – свято національної єдності!"

21 травня 2020

День Вишиванки - це яскраве, життєдайне та улюблене свято мільйонів українців. Одягаючи вишиванку ми продовжуємо гарну традицію та відповідальну місію - турботу про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного, адже кожен український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна. У знак єдності та підтримки одне одного кожний працівник Козелецької райдержадміністрації сьогодні, 21 травня, одягнув свою вишиванку на роботу і традиційно долучився до національного свята – Дня вишиванки 2020, присвяченого українській родині та родоводу, видатним українським родинам, кілька поколінь яких робили значний внесок у розбудову української державності, культури, науки.

 

Щороку цього дня вся Україна, а також кожен куток планети, де живуть українці, перетворюється на фантастичну красу. Згадаймо школярів у вишиванках, установи, підприємства, організації - океан радісних фото. Згадаймо наших захисників, які одягають вишиті сорочки і вірять, що вони захистять від куль. Згадаймо себе і той піднесений внутрішній стан, коли йдеш вулицею, і тобі посміхаються незнайомі люди лишень тому, що вони теж у вишитих сорочках.

 

Нині цей день проходить під гаслом: "День вишиванки – свято національної єдності! Одягни вишиванку, де б ти не був, і щоб не робив! Кожен житель району може одягнути свою вишиванку і долучитися до акції зробивши фото і виставивши фотографію у соціальних мережах.

 

Нагадаємо, напередодні свята Міністерство у справах ветеранів України розпочало флешмоб, до якого запрошуються всі охочі військові та цивільні. Для участі необхідно розмістити фото у традиційному українському одязі з хештегами #вишиванкаветерана #мояідентичність та розказати, яке значення для вас має українська вишиванка.

 

Свято цього разу насичене низкою цікавих онлайн акцій.

 

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю Козелецької райдержадміністрації