back

Козелецька районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості під час карантину працює переважно в дистанційному режимі

23 березня 2020

Про це повідомила директор Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Галина Воробей.

 

Усіх зареєстрованих безробітних (прийом яким призначено на  час каранину) профільні фахівці поінформують у телефонному режимі або через електронну пошту про призупинення відвідування ними філії. Неявка на плановий прийом не вважатиметься порушенням. При цьому виплати по безробіттю здійснюватимуться у звичному порядку.

 

Якщо людина бажає припинити реєстрацію в період дії карантину, треба подати відповідну заяву поштою, через скриньку для кореспонденції або електронною поштою (сканкопію) з подальшим її підтвердженням на паперових носіях.

 

У випадку, коли особа хоче зареєструватися як безробітна, можна звертатися до служби зайнятості. Щоб звести до мінімуму особистий контакт фахівців з відвідувачами, у філії відведене місце для самостійної роботи таких осіб. Там можна ознайомитися з переліком документів, потрібних для реєстрації, скористатися зразками заповнення відповідних заяв тощо. Одночасно в місцях надання послуг не може перебувати понад 10 осіб.

 

Крім того, при вході до філії розміщено оголошення про тимчасовий порядок роботи та необхідна контактна інформація.

 

Документи для реєстрації приймаються через електронну пошту або скриньку для кореспонденції, що знаходиться в коридорі філії. Після реєстрації отриманих документів фахівець служби зайнятості того ж дня зв’язується з клієнтом для підтвердження та уточнення даних. Для зворотного зв’язку потрібно обов’язково вказувати номер телефону чи e-mail, наголосила Галина Воробей. Адже подальші консультації, пов’язані з набуттям статусу зареєстрованого безробітного, надаватимуться дистанційно.

 

За інформацією директора філії, під час карантину скасовані всі масові та групові заходи, заплановані для населення та роботодавців: семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, ярмарки вакансій та інші. Навчання у цей період переведено в режим онлайн, нові курси не розпочинатимуть.

 

Дистанційно спілкуватимуться і з роботодавцями. Про наявність прийнятних пропозицій працевлаштування кар’єрні радники інформуватимуть безробітних у телефонному режимі або засобами електронного зв’язку.

 

Щоб убезпечити себе в умовах карантину, шукачам роботи служба зайнятості радить отримувати необхідну інформацію на офіційних вебресурсах: «Єдине соціальне середовище»«Освітній портал»«Профорієнтація та розвиток кар’єри», а також на регіональній сторінці обласного центру зайнятості.

 

Консультації можна отримати за номером телефону чергового фахівця філії :(04646)2-13-31

 

Електронна адреса: kozelecrcz@ukr.net 

 

Номер телефону «гарячої лінії» Чернігівського обласного центру зайнятості (0462) 67-51-39