back

У Козельці вшанувавши загиблих Героїв Небесної Сотні та воїнів-захисників України

20 лютого 2020

У рамках робочого візиту до Козелецького району Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, очільники області та району, представники виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенства, громадськості поклали квіти до пам’ятника воїнам-землякам загиблим в АТО/ООС,  вшанувавши загиблих Героїв Небесної Сотні та воїнів-захисників хвилиною мовчання.

 

Серед захисників-добровольців, які віддали життя, відстоюючи гідність і честь української нації під час військового протистояння на Сході країни, зокрема, активним учасником Революції Гідності був Капітан Збройні Збройних сил України, Герой України (посмертно) Євгеній Лоскот. Не похитнули віри в ідеали добра і справедливості ані поранення, яке отримав під час протистояння на вулиці Грушевського, ані найзапекліші події 18-20 лютого 2014 року, ані збройна агресія Російської Федерації на Донбасі – він залишився вірним своїй Батьківщині до останнього подиху.

 

Втрати Козелеччини під час російсько-української війни чи не найбільші – 28 загиблих учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

 

Вічна їм шана і слава!

Фото Володимира Квітка

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю Козелецької райдержадміністрації