back

Базові тези публічного звіту в.о. голови райдержадміністрації за підсумками роботи 2019 року

14 лютого 2020

Відповідно до ст.45 Закону України «Про державну службу», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2017 р. №277 25 лютого відбудеться публічний звіт виконуючого обов’язки голови Козелецької райдержадміністрації Юрія Заславського за підсумками роботи у 2019 році.

 

Мета публічного звіту – належне інформування громадськості про підсумки діяльності органу виконавчої влади, про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Козелецької райдержадміністрації за минулий рік.

 

Виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації звітуватиме перед громадськістю в ході розширеного засідання колегії районної державної адміністрації, що відбудеться у малому залі засідань райдержадміністрації (смт Козелець, вул.Соборності, б.27, 3 поверх, праве крило).

 

Керуючись принципами прозорості й підзвітності, для належного та якомога повнішого інформування громадськості про результати діяльності виконавчої влади Козелецька райдержадміністрація оприлюднює базові тези публічного звіту її керівника, які й запропоновано вашій увазі у цій публікації.

Звіт про здійснення Козелецькою районною державною адміністрацією покладених на неї повноважень та стан розвитку відповідної території за підсумками 2019 року