back

У 17 закладах освіти району тимчасово призупинили освітній процес

31 січня 2020

У зв’язку з відсутністю понад 20 % від загальної кількості учнів з причин захворювання на грип та ГРВІ розпорядженням голови райдержадміністрації, відповідними рішеннями Деснянської та Козелецької селищних рад призупинено освітній процес у 13 закладах загальної середньої освіти (2669 учнів) та 4 закладах позашкільної освіти.

 

Для запобігання зростанню захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції призупинили освітній процес: опорний заклад «Деснянський навчально - виховний комплекс «гімназія – загальноосвітня школа І ступеня», Козелецькій гімназії №1,  Бобруйківській філії І-ІІ ст. Козелецької гімназії, Козелецькій ЗОШ І-ІІІ ст.. №3, Скрипчинській  філії І-ІІ ступ. Козелецької ЗОШ  І-ІІІ ступ. №3,Лихолітській філії І-ІІ ступ. Козелецької ЗОШ  І-ІІІ ступ., Козелецькій ЗОШ І-ІІІ ступ. №2, Патютинській ЗОШ І-ІІІ ступ., Морівській філії І-ІІ ступенів Опорного закладу «Деснянський НВК», Тужарському ЗЗСО І-ІІІ ступ., Косачівському ЗЗСО І-ІІІ ступ., Карпилівському ЗЗСО І-ІІІ ступ.,Чемерській ЗОШ І-ІІІ ступенів, та в 4 закладах позашкільної освіти: Деснянському позашкільному закладі «Центр творчості дітей та юнацтва», Козелецькому будинку творчості дітей та юнацтва, Козелецькій дитячо – юнацькій спортивній школі, Козелецькій дитячій музичній школі.

 

За даними Козелецького міжрайонного відділу  ДУ «Чернігівський ОЛЦ  МОЗ України» у районі на ГРВІ захворіли 299 осіб , що на 0,3% вище за епідемічний поріг для цього епідсезону. Порівняно з минулим тижнем показник захворюваності зріс на 54,9 %, в тому числі серед  дітей до 17 років -  на 73,2%. Всього захворіли 220 дітей до 17 років (26% від загальної кількості хворих). Випадків  грипу не зареєстровано.

 

Фахівці вакцинували проти гриппу 119 осіб, в тому числі 22 дітей віком до 6 років.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

з використанням інформації Козелецького міжрайонного 

відділу  ДУ «Чернігівський ОЛЦ  МОЗ України»