back

Підписали Меморандум про співпрацю у сфері адміністративних послуг

31 жовтня 2018

Створити спільний центр надання адміністративних послуг у смт Козелець, співпрацювати та здійснювати координацію своєї діяльності в частині надання жителям району адмінпослуг домовилися сьогодні, 31 жовтня, голова районної державної адміністрації Володимир Швед, заступник голови районної ради Катерина Биковець та секретар Козелецької селищної ради Наталія Лугина, підписавши Меморандум про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг.

 

Метою створення спільного (об’єднаного) ЦНАПу, тобто роботи двох ЦНАП в одному приміщенні - є організація максимального необхідного громадянам та суб’єктам господарювання смт Козелець та всього Козелецького району. Переліку адміністративних послуг, загальне покращення обслуговування, комплексний підхід до надання адміністративних послуг в одному приміщенні. Довгостроковою (середньостроковою) метою цього Меморандуму та створення спільног (об’єднаного) ЦНАП є налагодження сталої роботи ЦНАПу смт Козелець, зміцнення його інституційної спроможності та в майбутньому ліквідації ЦНАП райдержадміністрації.

 

Для забезпечення ефективного функціонування ЦНАП сторони визнали за доцільне взаємопогодити Переліки адміністративних послуг, що надаватимуться через ЦНАПжителям селища та району, затвердити уніфіковані (погоджені) інформаційні та технологічні картки та спільно розробити і взаємно погодити графік роботи Центру, координувати роботу та ухвалити рішення щодо форування структури та чисельності ЦНАП, штатних розписів, задля уникнення невиправданого дублювання, організації оперативного надання послуг, ефективного використання ресурсів.

 

Для координації діяльності та спільного вирішення питань щодо роботи ЦНАП Сторін, останні домовилися утворити постійно-діючу Робочу групу з питань ЦНАП. 

 

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю