back

Відтепер жителі територіальних громад, які не увійшли до ОТГ району отримуватимуть адмінпослуги у ЦНАП Козелецької селищної ради

28 січня 2020

Виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Юрій Заславський 28 січня підписав розпорядження про ліквідацію Центру надання адміністративних послуг Козелецької районної державної адміністрації.

 

Рішення про лівкідацію прийняли у зв’язку з утворенням Козелецькою селищною радою (ОТГ) в районному центрі смт Козелець Центру надання адміністративних послуг та надання адмінпослуг жителям району, населені пункти яких не увійшли до складу об’єднаних територіальних громад на основі меморандуму про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг від 31.10.2018 року. 

 

Як повідомлялося раніше Козелецька районна державна адміністрація, Козелецька районна рада та Козелецька селищна рада уклали Меморандум про створення спільного (об’єднаного) ЦНАП. В Одниму з пунктів Меморандуму йшлося про зміцнення інституційної спроможності об’єднаного ЦНАПу та в подальшому ліквідацію ЦНАПу райдержадміністрації. 

 

Від нині всі адміністративні послуги жителі населених пунктів, які не ввійшли до об’єднаних територіальних громад району можуть отримати звернувшись до Центру надання адміністративних послуг Козелецкої селищної ради.

 

Читати також: У райдержадміністрації підписали Меморандум про співпрацю у сфері адміністративних послуг