Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Підсумки оздоровчої кампанії 2019 року підвели на засіданні колегії райдержадміністрації

29 жовтня 2019

Під головуванням виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Юрія Заславського сьогодні, 29 жовтня, відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

 

"Загалом цього року завдяки спільно проведеній роботі та вжитим організаційним заходам у районі вдалося охопити оздоровчими та відпочинковими послугами дітей більше ніж минулого року і навіть більше ніж планувалося на початок оздоровчої кампанії", - зазначила начальник відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту Людмила Сенченко.

 

Планувалося у 2019 році забезпечити оздоровленням та відпочинком 280 дітей, що складає 55,6% від їх загальної кількості, а саме оздоровчими послугами планувалось охопити 60 дітей, що складає 11,9%, а відпочинковими - 220 дітей, що складає 43,7% від загальної кількості.

 

Послугами з оздоровлення та відпочинку отримали 329 дітей, що становить 65,3% від загальної кількості. Зокрема, послугами з оздоровлення охоплено - 70 дітей (13,9%), відпочинковими послугами - 259 дітей (51,4%). З них оздоровчі та відпочинкові послуги отримали 255 дітей пільгових категорій, що становить 66,9% від загальної кількості таких дітей.

 

Фінансове забезпечення оздоровчої кампанії, як один з найголовніших чинників організації якісного оздоровлення та відпочинку дітей, у 2019 році склало 238 тисяч гривень, з них з місцевого бюджету - 113 тисяч гривень, позабюджетних коштів - 125 тисяч гривень.

 

Улітку 2019 року на базі 7 закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих відділу, з 27 травня до 13 червня працювали пришкільні табори відпочинку з денним перебуваннням дітей, у яких відпочили 254 учні (минулого року - 204 дитини), що становить 50% від загальної кількості учнів 1-10 класів, які підлягають оздоровленню. З них 125 (минулого року 118) дітей пільгових категорій (49%), зокрема 55 дітей з багатодітних сімей, 16 - потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи, 7 дітей осіб-учасників АТО (ООС), 4 дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

 

Для організації та забезпечення повноцінного відпочинку дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням із районного бюджету виділено 107 тисяч гривень (минулого року - 55 тисяч гривень), з них майже 65 тисяч гривень на харчуванння з розрахунку 20 гривень на одну дитину в день (минулого року 52 тисячі гривень з розрахунку 18 гривень на одну дитину в день).

 

Учасники засідання заслухали інформацію про оздоровлення й відпочинок дітей, що проживають на територіях, підпорядкованих об’єднаним територіальним громадам району, доповіді профспілкових організацій.

 

Свої рекомендації та роз’яснення щодо організації харчування дітей в навчально-виховних закладах району надали начальник Козелецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Петро Приходьон та начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Козелецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Сергій Петренко, зокрема, вони порекомендували розглянути питання про збільшення фінансування на харчування учнів під час, відвідування пришкільних таборів та надали роз’яснення щодо нових стандартів, зокрема, впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) в організації безпечного харчування учнів та вихованців навчально-виховних закладів.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю