Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

"Дивосвіт душі" об’єднав прихильників мистецтва

25 жовтня 2019

Сьогодні, 25 жовтня, у Козелецькому музеї історії ткацтва Чернігівщини в рамках закриття виставки "Дивосвіт душі" відбулася зустріч з місцевими художниками Петром Дем’янчуком, Лідією Ковальчук, Григорієм Любенком, Оленою та Кирилом Мачачі, Андрієм Пекуром, В’ячеславом Руденком. На виставці представлені твори у різних техніках та жанрах: іконопис, пейзаж, натюрморт.

 

"Кожна картина, представлена на виставці, передає певний настрій, ідею, відчуття, емоцію. Цю палітру почуттів та думок кожен глядач сприймає по-своєму,і добре, що завдяки такому заходу ми маємо можливість це побачити і відчути, а художник показати красу навколишнього середовища своєю творчістю", - підкреслила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Сенченко.

 

У двох оглядових залах музею представлено 44 картини місцевих митців, з них 19 картин з фондів музею. Деякі з ікон, написаних В’ячеславом Руденком знаходяться у Соборі Різдва Богородиці.

 

Відвідувачі музею мали добру нагоду помилуватися чудовими роботами художників, особисто поспілкуватися з талановитими особистостями нашого району, а охочі ознайомитися з творчістю наших земляків мають можливість відвідати виставку ще протягом місяця.

 

У 2020 році поціновувачі мистецтва зможуть відвідати першу персональну виставку подружжя Олени та Кирила Мамачі, що проходитиме у Козелецькому музеї історії ткацтва Чернігівщини та персональну виставку Григорія Любенка - у Чернігівському обласному художньому музеї.

 

Концертну програму для присутніх підготували викладацький та учнівський колективи Козелецької музичної школи. Прозвучали відомі українські та світові музичні твори у виконанні директора Козелецької музичної школи Людмили Петренко. Інструментальні партії українських і зарубіжних композиторів виконали піаністки Катерина Сергієнко та Наталія Алексієнко - лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів (клас викладача Зінаїди Пузирної).

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю