Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

На Козелеччині пройшов перший Всеукраїнський Фестиваль «Осінній ФЕСТ»

21 жовтня 2019

У селі Кіпті, 19 жовтня, в рамках проєкту "Малі міста - великі враження" відбувся перший Всеукраїнський Фестиваль «Осінній FEST». "Малі міста - великі враження" - це конкурс з розвитку культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об'єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. Фінансування таких ініціатив відбувається за кошти грантової програми Уряду та співфінансування з місцевого бюджету.

 

Участь у заході взяв виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Юрій Заславський.

 

"Осінній FEST - це справжнє масштабне колоритне свято, що є результатом і прикладом згуртованої творчої роботи різних колективів. Найбільше багатство - це наша земля, і в цьому ми переконуємося щоразу коли бачимо щедрі її дари та мудрих, працьовитих господарів, котрі перетворюють їх у справжнє мистецтво, насолодитися яким ми маємо змогу сьогодні," - зазначив Юрій Заславський.

 

Організатори та учасники заходу представили багато цікавих локацій та креативних програм, зокрема екскурсії «Грибний експерт у поміч», "Православними храмами громади", "Кінна подорож лісом", "До аероклубу "Прогрес", "Лісництво в дії"; локації "Алея можливостей", "Університет творчого майстра", де охочі випробували себе у гончарній справі та плетінні з лози, куштували смачний куліш "Єднання" та страви, приготовані на конкурс "Картопляний квест". Діти досхочу розважалися на батутах, гірці та в тирі.

 

Видовищні флешмоби "Жива сцена", "Рушникова доля України" зібрали багато глядачів. Бурхливими оплесками присутні зустрічали колективи Козелецького духового оркестру відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, ансамблю пісні і танцю Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм "Сіверські клейноди", гурту «Фартові баби» Бабинської ОТГ (Самбірський район Львівської області), Любецької ОТГ (Ріпківський район Чернігівської області) та сольний виступ  найпозитивнішого артиста України Олександра Кварти.

 

 

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю