back

Соборний ярмарок зібрав понад 200 учасників з різних регіонів України

30 вересня 2019

На Соборний ярмарок, який щороку відбувається у  смт Козелець, з’їжджаються жителі району та гості.

 

Урочистості з нагоди відкриття п’ятнадцятого традиційного Соборного ярмарку, приуроченого 76-й річниці вигнання нацистських окупантів з Козелеччини та Дню селища Козелець, відбувя 29 вересня. Гостей та жителів району привітали виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Заславський, народний депутат України Борис Приходько, заступник голови районної ради Катерина Биковець. Участь у заході також узяли Козелецький селищний голова Олена Дмитренко, Остерський міський голова Віктор Самодєлок, секретар Козелецької селищної ради Наталія Лугина, віце президент українського союзу промисловців та підприємців Володимир Саченко.

 

Гості свята мали нагоду ознайомитися з традиціями рідного краю, оглянути і придбати різні вироби на будь-який смак: з дерева, текстилю, трикотажу, воіни, гончарні вироби, ляльки-мотанки, саморобні жіночі прикраси та віночки, розписні дошки та тарілка, сувеніри та картини, колоритні вишиванки й ознайомитися з традиціями рідного краю.

 

У ході торгівлі був представлений широкий асортимент сільськогосподарської, промислової продукції, споживчих товарів та виробів народних умільців більше 200 учасників ярмарку, з яких близько 30 - у галузях сільського господарства, садівництва, виноградорства і квіткарства, 25 майстрів декоративно-прикладного мистецтва та інші. Невимушену атмосферу веселого гамірного ярмарку доповнювали рекламні акції автосалону та інших торговельних мереж.

 

Яскраву естрадно-розважальну програму для гостей підготували найкращі колективи художньої самодіяльності Козелецького районного будинку культури, Остерської, Деснянської об’єднаних територіальних громад та Бобровицького й Носівського районів, які чарували неперевершеними елегантними оркестровими мелодіями, запальними народними піснями, національними танцями, хореографічними композиціями. Святкову атмосферу, драйвовий настрій подарував глядачам сатирично-іронічний колектив «Гонта», який виконав для глядачів пісні у стилі позитивного українського ска-року із елементами народності.

 

У рамках виставки-гід "Козелецькі меридіани туристичної феєрії" охочі відвідали виставку живопису місцевих майстрів Григорія Любенка, Анатолія Пекура, В’ячеслава Руденка, Кирила Мачачі, Олени Мачачі, що проходила в Козелецькому музеї історії ткацтва Чернігівщини та фотовиставку "Погляд у минуле" Остерської територіальної громади.

 

Відбулися змагання з волейболу на кубок Соборного ярмарку, першість у яких виборола команда "Big Pol" (с.Калитянське), ІІ - "Десна" (смт Десна), ІІІ – «ГолдПак» (м.Ічня). Команди-призери отримали грамоти та медалі, команда-переможець здобула почесну нагороду - пам’ятний кубок.

 

Наймолодші учасники свята мали змогу досхочу побавитися на різноманітних атракціонах, пострибати на батуті, скуштувати найрізноманітніші солодощі.

 

Яскраве і самобутнє свято принесло задоволення як його учасникам, так і численним гостям, яких об’днали спільні традиції, культура та любов до Батьківщини.

 

Фото Володимира Квітка

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю