back

На черговому засіданні районної ради розглянули та ухвалили важливі питання життєдіяльності району

18 вересня 2019

Виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Юрій Заславський узяв участь у роботі чергової сесії районної ради, що відбулася 18 вересня.

 

До порядку денного засідання включено 13 питання, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

 

Присутні заслухали інформацію щодо результатів діяльності Ніжинської місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року, з якою ознайомив учасників засідання заступник керівника Ніжинської місцевої прокуратури Віталій Мельниченко.

 

Про звіт щодо виконання районного бюджету за І півріччя, використання коштів резервного фонду районного бюджету за ІІ квартал 2019 року та зміни до бюджету поінформувала присутніх начальник фінансового відділу райдержадміністрації Віра Золотаревська.

 

Схвальну підтримку депутатів здобуло рішення щодо прийняття районної Програми забезпечення молочними сумішами дітей першого року життя, народжених ВІЛ-інфікованими матерями, на 2019-2021 роки. З інформацією про Програму, виступив головний лікар Козелецької центральної районної лікарні Вячеслав Приліпко. Зокрема він зазначив, що до цього року забезпечення дітей першого року життя, народжених ВІЛ-інфікованими матерями, молочними сумішами проводилось за рахунок коштів, передбачених загальнодержавною цільовою соціальною програмою протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки (централізовані закупівлі). У зв’язку із завершенням у 2018 році терміну дії зазначеної Програми та відсутністю коштів в обласному бюджеті на закупівлю молочних сумішей для дітей віком до одного року, виникла потреба у розробці відповідної районної програми. На обліку в Козелецькій ЦРЛ знаходиться 7 дітей народжених від ВІЛ-позитивних матерів, з них 4 дитини з ВІЛ-позитивним підтвердженим статусом, та 3 дитини у стадії підтвердження статусу. Для придбання молочних сумішей передбачено кошти у сумі 25 тисяч гривень.

 

Про звіти щодо стану виконання районних програм національно-патріотичного виховання на 2017–2020 роки, забезпечення житлом педагогічних працівників району на 2016–2020 роки, «Молодь Козелеччини» на 2016–2020 роки, комплексної районної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року доповіла присутнім головний спеціаліст відділу культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Раїса Бражинська.

 

Депутати внесли зміни до рішення про безоплатну передачу у власність Остерській міській раді нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району, врахувавши подання Козелецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги, затвердили список присяжних Козелецького районного суду у складі 15 осіб й 24 спільні розпорядження районної державної адміністрації та районної ради, прийняті в міжсесійний період та розглянули інформацію про хід виконання депутатського запиту Миколи Шапки щодо роботи та технічного забезпечення відділення моргу Козелецької ЦРЛ.

 

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю