back

Колегія райдержадміністрації: Рівень підготовки до опалювального сезону відповідає плановим показникам

24 вересня 2019

Про готовність паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років говорили сьогодні, 24 вересня, під час розширеного засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Юрій Заславський.

 

Як повідомила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Валенитина Красник підприємства житлово-комунального господарства провели щорічний огляд технічного стану житлових будинків, внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення, інженерних мереж у підвальних приміщеннях та запірної арматури.

 

У 2019-2020 навчальному році у підпорядкуванні районної державної адміністрації перебувають 7 закладів загальної середньої освіти (6 ЗОШ І-ІІІ ст., 1 ЗОШ І-ІІ ст.) з контингентом 499 учнів та 5 закладів дошкільної освіти з контингентом 87 дітей. 

 

Начальник відділу культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Сенченко зазначила, що дотримання відповідного температурного режиму у загальноосвітніх навчальних закладах забезпечують 7 котелень на твердому паливі. З 5 дошкільних навчальних закладів 1 має газове (Чемерський ДНЗ «Веселка»), 3 – твердопаливне опалення (Петрівський ДНЗ, Крехаївський ДНЗ, Карпилівський ЗДО «Калинка»), 2 заклади дошкільної освіти (Петрівський ДНЗ, Євминський ЗДО) функціонують на базі Мостищенської та Євминської ЗОШ І-ІІІ ст. До опалювального сезону котельні готові.

 

На території району функціонують Козелецький центр первинної медико-санітарної допомоги, що фінансується з районного бюджету, 2 лікарні – Козелецька цетральна районна лікарня, яка фінансується із районного бюджету, Остерська міська лікарня, що перебуває на балансі Остерської міської ради.

 

Про готовність будівель, споруд та систем опалення до осінньо-зимового періоду КНП  КРР «Козелецький РЦ ПМСД» допов присутнім  заступник головного лікаря з медичного обслуговування комунального некомерційного підприємства Козелецької районної ради «Козелецький районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Момотюк.

 

У структуру Козелецького ЦПМСД входить 7 лікарських амбулаторій, 12 пунктів здоров’я та 32 фельдшерських пунктів. На балансі закладу знаходяться приміщення двох амбулаторій, з них: 1 - опалюється твердопаливним котлом, 1 – опалюється газовим котлом, 8 пунктів здоров’я, з них:  4 - мають пічне опалення, 4 - опалюються твердопаливними котлами та 17 фельдшерських пунктів, з них: 15 - мають пічне опалення, 2 – опалюються твердопаливними котлами.

 

Сергій Момотюк зазначив, що для стовідсоткового забезпечення твердим паливом усіх структурних підрозділів КНП КРР «Козелецький РЦ ПМСД» проведено процедуру закупівель та укладено договори з постачальниками, нині завершується завезення твердого палива до структурних підрозділів. З метою організованого початку опалювального сезону в період 2019-2020 рр. проведено інструктаж персоналу з дотримання протипожежної безпеки, перевірено стан димоходів, проведено поточний ремонт пічного опалення. У приміщенні Лебедівського пункту здоров’я проведено капітальний ремонт пічного опалення. Здійснено відповідну перевірку систем опалення, обстежено димохідно-вентиляційні канали та системи заземлення, укладено договори про технічне обслуговування газових котлів.

 

За висновком комісії Козелецької ЦРЛ, яка здійснила перевірку будівель та споруд, несучих і огороджувальних конструкції, технічного стану та підготовки всіх систем і джерел газопостачання, об'єктів електроенергетики Козелецька ЦРЛ до осінньо-зимового періоду 2019-2020 року готова.

 

Про стан готовності до опалювального періоду та досвід з організації обслуговування багатоквартирних будинків розповіли заступник Кіптівського сільського голови Василь Грищенко, заступник Козелецького селищного голови Микола Чемерис, начальник відділу землеустрою, містобудування, архітектури та благоустрою Деснянської селищної ради Інна Афіногенова

 

Старший інженер Козелецької дільниці Ніжинського відділення ПАТ «Чернігівгаз» Валерій Дубик поінформував учасників заходу про підготовку та стан періодичної повірки лічильників газу, які встановлені для розрахунків за спожитий природний газ та перебувають в експлуатації установ, організацій району.

 

Підводячи підсумки, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Юрій Заславський наголосив: «до 10 жовтня завершити реконструкцію та ремонту котелень, опалювальних систем, підготувати тепломережі до роботи в осінньо-зимовий період, облаштувати вузли обліку газу засобами дистанційної передачі даних», вказав на необхідність перевірки герметизації інженерних вводів та димовентиляційних каналів у багатоквартирних житлових будинках та звернув увагу на підготовку снігозбиральної техніки та заготівлю піщано-сольової суміші.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю