Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Перший дзвоник покликав за парти школярів Козелеччини

02 вересня 2019

У закладах загальної середньої освіти району 2 вересня відбулися урочисті заходи до Дня знань. Це свято близьке кожній людині, але особливе воно для першокласників, які починають цікаве нове життя у Країну Знань. Цього року за парти загальноосвітніх шкіл, підпорядкованих відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, вперше сіла 51 дитина. Їх радо зустрічали вранці у школах учні, вчителі, батьки та гості, які завітали на урочистості. Малюки отримали подарунки, щирі слова побажань від перших учителів, батьків і старшокласників.

 

Начальник відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Сенченко завітала на свято Першого дзвоника до Сираївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, побажала школярам прагнення здобувати міцні знання, досягати своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з педагогами, однолітками, зустріти добрих і надійних друзів, бути активними в житті. Людмила Сенченко подякувала колективу школи, батькам, головам сільських рад, спонсорам, які допомогли ремонтувати навчальний заклад, придбати меблі, щоб діти мали змогу прийти в гарно облаштовану школу. Вона вручила комп’ютерну техніку, придбану для підвищення якості освіти за кошти державного та районного бюджетів.

 

Директор Сираївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ніна Розлач побажала колегам і школярам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів у пізнанні наук і світу, вручила 11 учням похвальні листи за високі досягнення в навчанні.

 

Оплески й добрі усмішки викликали у присутніх вірші, виголошені найменшими школярами. Старшокласники вручили першокласникам символічний ключ від знань та подарунки. Малечу привітала і запросила в цікаву подорож дорогою знань перша вчителька Наталія Сакір.

 

Завітали на свято зі щирими побажаннями гарного нового навчального року та подарунками секретар Людмила Петрова та директор ТОВ "Сираївське" Олег Старіков.

 

Оголосили початок нового навчального року, давши перший шкільний дзвінок, учень 11 класу Андрій Данилюк і учениця 1 класу Анна Шматок.

 

Перший дзвоник ознаменував початок 2019-2020 навчального року, тож хай новий рік буде кращим за попередній, принесе більше здобутків і перемог, а бажання усіх учасників освітнього процесу стануть реальністю.