Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

До Дня підприємця у Козельці відзначили кращих представників малого та середнього підприємництва району

30 серпня 2019

Вже традиційно у першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Це свято покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи та сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні. Представників малого та середнього підприємництва 30 серпня урочисто привітали виконуючий обо’язки голови районної державної адміністрації Юрій Заславський, керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Пенська, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Інна Ярошенко, голова Торівельної ради підприємців Козелецького району Микола Санченко.

 

Малий та середній бізнес – головні рушійні сили розвитку економіки, зокрема, малий бізнес, що постійно змінюється, є найбільш динамічним елементом структури народного господарства. Його важливою функцією є сприяння соціально-політичній стабільності суспільства тобто він відкриває простір вільному вибору шляхів і методів роботи на користь суспільства та забезпечення власного добробуту. На цьому акцентував увагу Юрій Заславський, вітаючи з Днем підприємця енергійних та ініціативним людей, які зуміли організувати свою справу.

 

Серед населення Козелецького району 1481 суб’єктів малого і середнього підприємництва, у тому числі 174 - юридичних осіб, з них 165 - малих підприємств, 9 - середніх підприємств та 1307 фізичних осіб-підприємців, які працюють на розвиток громади, сплачуючи податки до місцевих бюджетів. Кількість представників місцевого бізнесу постійно зростає, змінюються також і види економічної діяльності. Зокрема з початку року розпочали свою діяльність 12 малих підприємств та 110 фізичних осіб-підприємців.

 

За активну участь у розвитку підприємництва, значний вклад у розвиток економіки району і тісну співпрацю з територіальними громадами Почесною грамотою нагороджено:

ФОП Віталія Івановича Антипенка,

ФОП Жанну Володимирівну Вернигору,

ФОП Антоніну Олександрівну Ісупову,

ФОП Василя Михайловича Безпалого,

ТОВ "Дім спецій" в особі директора Ігоря Васильовича Мусієнка.

 

За наполегливу працю та активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність із нагоди Дня підприємця Подякою голови районної державної адміністрації нагороджено:

ФОП Вірі Григорівні Дащенко,

ФОП Миколі Анатолійовичу Дем’яненку,

ФОП Валентині Володимирівній Пономарьовій,

ФОП Тетяні Леонідівні Самко,

ФОП Віталію Дмитровичу Ярошу,

ФОП Людмилі Дмитрівні Татарчук,

ФОП Віталію іллічу Краснику,

ФОП Олені Володимирівні Кулик,

ФОП Роману Івановичу Андрійченку,

ТОВ "Агро-регіон Козелець" в особі директора Катерини Іванівни Мороз,

СВК "Євминка" в особі голови кооперативу Олександра Вікторовича Рижкова.

 

За активну участь у розвитку підприємництва, співпрацю з Козелецькою територіальною громадою, високий рівень професіоналізму, ініціативність та активну громадську позицію Почесною грамотою нагороджено:

ФОП Марину Володимирівну Овдієнко,

ФОП Людмилу Петрівну Піцан,

ФОП Олександра Вікторовича Зайця.

 

Святкову концертну програму для присутніх підготував колектив Козелецького районного будинку культури.

 

Робочі місця, якісна продукція, наповнення місцевих бюджетів — це найперші завдання, які виконують бізнесмени. При цьому втілюючи в життя нові ідеї та проекти, чим сприяють поступальному розвитку економіки держави.

 

 

 

 

 

Фото Володимира Квітка
Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськісю