Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Козелеччина провела в останню путь полеглих в ООС Олександра Шарка та Владислава Рака

08 серпня 2019

Сьогодні, 8 серпня, Козелеччина попрощалася з двома бійцями ООС 1 відділення 1 взводу десантно-штурмової роти військової частини А2777, матросом, гранатометником Раком Владислававом Миколайовичем (28.12.1998 року народження) та старшим матросом, помічником гранатометника Шарком Олександром Олександровичем (20.10.1988 року народження), які героїчно загинули під час виконання бойового завдання із захисту Незалежності та територіальної цілісності України від російсько-окупаційних військ та незаконно-збройних формувань в Донецькій області.

 

Церемонія прощання із загиблим бійцем старшим матросом Олександром Шарком відбулася у селі Олбин, з матросом Владиславом Раком у Соборі Різдва Богородиці смт Козелець.

 

Провести героїв в останній путь прийшли батьки, рідні і друзі, бойові побратими, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Юрій Заславський, заступник голови районної ради Катерина Биковець, Козелецький селищний голова Олена Дмитренко, Кіптівський сільський голова Володимир Кучма, народний депутат 8 скликання Олег Дмитренко, громадськість.

 

Олександр та Владислав патріоти своєї країни, вони бійці великої людської, національної відваги і самовідданості, сили духу і стійкості, які у 2017 році пішли служити до лав збройних сил, добровільно підписавши контракт. Усвідомивши, що Україна для них понад усе, а мета – перемога над російським окупантом вони до останнього подиху захищали святу українську землю, нашу гідність і свободу. Ми маємо виправдати їхні сподівання й цілі, бо кожен з героїв йшов на війну з великим відчуттям обов’язку перед своїми рідними, перед своєю країною. Кожен з нас мусить продовжити справу вірних синів України і боронити українську ідентичність, культуру, мову, не йдучи на поступки з ворожим російським агресором, що підступно намагається зруйнувати наші історичні та духовні цінності нації, безпрецедентно порушуючи усі норми.

 

Загибель борців за незалежність, свободу та територіальну цілісність країни - велика кривава рана, яка залишиться назавжди у нашій пам’яті та історії України.

 

Слава героям і світла пам'ять!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю