Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Індивідуальний супровід на шляху до працевлаштування гарантує безробітним служба зайнятості

23 липня 2019

Це стало можливим з впровадженням на початку нинішнього року інституту кар’єрних радників, які є наразі особистими консультантами у пошуку роботи та плануванні кар’єри.

 

Оцінити нові стандарти обслуговування у службі зайнятості можуть люди, які в поточному році скористалися її послугами. Серед таких – Станіслав Хоменко.

 

До звернення в службу зайнятості Станіслав працював продавцем-консультантом у магазині з продажу електротоварів та побутової техніки, маючи за плечима вищу економічну освіту та досвід бухгалтера. Зізнається, що не сподівався швидко знайти роботу у літній період відпусток. Але, тісна взаємодія з кар’єрним радником виявилася результативною – діяли за складеними індивідуальним планом, у результаті чого всього місяць знадобився для працевлаштування бухгалтером на одне з ринкоутворюючих підприємств району - ТОВ "Козелецьгазмонтаж".

 

Перед тим, як приступити до нової роботи, безробітний за направленням служби зайнятості пройшов стажування за індивідуальною навчальною програмою «Особливості роботи бухгалтера на підприємстві ТОВ "Козелецьгазмонтаж"». Таким чином він підвищив свою кваліфікацію, адже не працював за професією із 2000 року.

 

Радіє за свого підопічного і кар’єрний радник Тетяна Жереб. На її думку запровадження підходу взаємних зобов’язань клієнта та фахівця служби зайнятості для досягнення поставленої мети дуже важливо. Шукачі роботи не залишаються наодинці з проблемами, а перебувають під індивідуальним супроводом кар’єрного радника, який дуже ретельно вивчає та враховує потреби клієнта, професійний та освітній рівень, досвід роботи, ступінь трудової мотивації, активності та мобільності, обставини, які можуть бути перешкодою на шляху до працевлаштування. Вони разом працюють на результат. І, як бачимо, їм це вдається.

За інформацією Козелецької районної філії
Чернігівського обласного центру зайнятості