Козелецька РДА
   Анонси                
                
                
                
                
                
                
                

                Назад

                Соборний ярмарок у Козельці

                23 вересня козельчани та гості районного центру прийшли на центральну площу селища, де проходив Соборний ярмарок. Прекрасний настрій, жива музика, народні пісні, сміх, конкурси, забави, а також намети із шашликами та іншими стравами, різноманіття сільськогосподарських і промислових товарів створювали неповторну святкову атмосферу.

                Було видно неозброєним оком, що ярмарок із року в рік стає все масштабнішим, більш багатшим. Цього року здавалося, що відзначити День селища вийшов ледь не увесь Козелець.Слід відзначити, що традиція ярмаркування відродилася в 2003 році.

                До учасників та гостей ярмарку звернулися голова райдержадміністрації Л.О. Мисливець, голова районної ради В.М. Пономаренко, начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Л.М. Юрченко та начальник Територіального управління МНС в області В.А. Муха. Усі виступаючі привітали жителів Козелеччини зі святом, побажали всіляких гараздів та вдалого ярмаркування.

                Самобутність Козелеччини була представлена у стилізовано обладнаних старовинних подвір’ях і світлицях, у барвистих рушниках і вишиванках, різьблених меблях, солом’яних брилях і кошиках, бочках і діжечках, косах, граблях, картинах та свищиках, у смачних стравах і наїдках української національної кухні. За найкраще оформлення І місце отримала Кіптівська територіальна громада, ІІ - розділили Вовчківська і Сираївська територіальні громади, ІІІ - Білейківська, Бригинцівська і державне підприємство "Остерське лісове господарство". Заохочувальні винагороди отримали Біликівська, Євминська, Карпилівська, Красилівська, Новошляхівська, Одинцівська, Пархимівська, Патютинська, Петрівська, Підлісненська, Савинська, Деснянська територіальні громади.

                Десятки майстрів і ремісників приїздять щороку до Козельця. Кожна територіальна громада, підприємство, організація готуються до Соборного ярмарку, щоб показати своє, лише їм притаманне. Тому на ярмарку все крутиться, шкварчить, співає, кричить, танцює, чумакує, чаркується, лається, жартує,сміється.

                Концертні номери у виконанні місцевих колективів художньої самодіяльності переплелися з урочистим представленням територіальних громад, районних відомств, служб, підприємств та організацій. Справжньою окрасою ярмаркового дійства можна вважати проходження урочистою ходою перед головною сценою Соборного ярмарку територіальних громад, установ, закладів, підприємств та районних служб. І місце за оригінальне і яскраве представлення колони посіла Булахівська сільська рада, ІІ - Козелецький будинок творчості дітей та юнацтва, ІІІ - Пилятинська сільська рада. Заохочувальні призи одержали Бобруйківська, Лихолітська, Озерненська, Омелянівська, Прогресівська, Стависька сільські, Козелецька селищна ради та Пенсійний фонд.

                Відбувся конкурс короваїв, переможцем якого стала Бірківська територіальна громада, ІІ місце посіли Морівська і Олексіївщинська територіальні громади, ІІІ - зайняли Скрипчинська територіальна громада і Козелецький технікум ветеринарної медицини. Заохочувальними подарунками відмічено старання і майстерність Берлозівської, Данівської, Короп'ївської, Максимівської, Ничогівської територіальних громад.

                Особливо цей день запам’ятається козелецьким пожежникам, адже В.А.Муха вручив начальнику районної служби цивільного захисту А.В. Волкову ключі та документи від новенького пожежно-рятувального автомобіля АППД 2 на базі шасі "Валдай".

                Приємно, що цьогорічне ярмаркове дійство вдалося на славу.

                Назад                19 Квітня 2018 18:06
                16 Квітня 2018 14:51
                13 Квітня 2018 16:02
                05 Квітня 2018 13:01
                05 Квітня 2018 12:15
                30 Березня 2018 14:41
                26 Березня 2018 11:36
                03 Березня 2018 09:27
                28 Лютого 2018 16:45
                06 Лютого 2018 14:42
                24 Січня 2018 16:26
                09 Січня 2018 12:33

                Чи задоволені Ви роботою ЦНАП та умовами, створеними для відвідувачів?