Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Про гендерну рівність на ринку праці говорили на семінарі у Козелецькій філії Чернігівського ЦЗ

11 червня 2019

У приміщенні Козелецької філії Чернігівського обласного центру зайнятості 11 червня заступник начальника відділу Козелецьке бюро правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Михед провів семінар для безробітних на тему «Жінка на ринку праці».

 

Володимир Михед поінформував безробітних, які перебувають на обліку в Козелецькій філії Чернігівського ЦЗ про рівність прав чоловіків та жінок,  недопустимість дискримінації за статтю, відповідальність у зазначених випадках й трудові права та гарантії для працюючих жінок. Також працівник бюро ознайомив присутніх із послугами, що можна отримати в рамках правопросвітницького проєкту "Я маю право" та у Козелецькому бюро правової допомоги. Учасники семінару отримали відповіді на питання, що їх цікавили та тематичні інформаційні буклети.

 

До пункту дистанційного доступу до безоплатної правової допомоги надійшло десять звернень громадян з питань процедури отримання спадщини, порядку вступу у спадщину, майнових прав, вчинення психологічного тиску членом сім’ї, реєстрації спадкового майна, переоформлення спадщини, законності вимог колекторських контор з повернення коштів, приватизації земельної ділянки.

 

Нагадуємо, за отриманням консультації та захистом своїх прав жителі Козелецького району можливо звернутись до Козелецького бюро правової допомоги за адресою: смт Козелець, вул.Толстого, б.34А, каб.№12 та №19, тел. (04646) 4-20-10, (04646) 4-22-26 та Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за адресою: 14005, м.Чернігів, пр-кт.Миру, б.49А, офіс 709, телефон: (0462) 77-51-68.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.