Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

200 дітей з Козелеччини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки відпочинуть у спортивно-оздоровчому таборі "Медик-2"

03 червня 2019

У рамках оздоровчої кампанії 2019 року діти соціально-незахищених категорій з Козелеччини 31 травня вирушили до оздоровчо-спортивного табору «Медик-2», що знаходиться у с.Сергіївка Одеської області.

 

Для охоплення оздоровленням та відпочинком якомога більшої кількості дітей райдержадміністрація співпрацює з установами, організаціями та підприємствами району.

 

Організатором заходу виступила Козелецька райдержадміністрація за сприяння народного депутата Олега Дмитренка, який забезпечив витрати на транспорт та профінансував 200 путівок.

 

Під час відправки дітей на оздоровлення заступник голови районної ради Катерина Биковець побажала дітям бути чемними і відповідальними, знайти нових друзів та повернутися додому з позитивними емоціями та новими, цікавими враженнями.

 

За повідомленням відділу освіти, культури і туризму сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації цьогоріч загалом планується оздоровити 55% дітей віком від 7 до 17 років, які проживають на території району. Діти з Козелеччини, які потребують особливої підтримки держави, протягом року отримують послуги з оздоровлення та відпочинку в "Українському дитячому центрі “Молода гвардія” (м.Одеса), «Міжнародному дитячому центрі «Артек»(м.Київ), а у літній період - у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку "Наталія" (Закарпатська область, с.Білин), "Дивосвіт" (Чернігівський район, смт Седнів), "Салют" (Миколаївська область, с.Коблево). Першочергово путівки надаються дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування; дітям, батько яких загинув у зоні проведення АТО (ООС); дітям учасників бойових дій; дітям з інвалідністю; дітям з багатодітних сімей; дітям зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи; дітям з малозабезпечених сімей; талановитим та обдарованим дітям; дітям, постраждалим в наслідок аварії на ЧАЕС; дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, з них 10 дітей вже перебувають у дитячому закладі відпочинку "Салют" та 7 невдовзі поїдуть до табору "Дивосвіт".