Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Обмін досвідом: Козелеччину відвідали представники ОВВ та ОМС з різних районів Чернігівської області

30 травня 2019

У рамках навчання Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за програмою постійно діючого тематичного семінару «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» 28 травня відбулося практичне виїзне заняття для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад до Козелецького району. У ході заходу в.о. голови Козелецької районної державної адміністрації Юрій Заславський зустрівся з делегацією представників органів влади та директором Центру кандидатом історичних наук Володимиром Бойком.

 

Присутні ознайомилися з роботою райдержадміністрації, обмінялися власним досвідом роботи, обговорили трансформаційні процеси в системі органів державної влади та місцевого самоврядування та особливості управління в умовах змін.

 

"У своїй роботі і органи виконавчої влади району, і органи місцевого самоврядування мають спільні цілі - це соціально-економічний розвиток Козелеччини та добробут українців. Ми підпорядковані і зобов’язані виконувати закони України, тому маємо координувати свої дії співпрацюючи і тільки тоді спільними зусиллями досягнемо суспільного блага," - зазначив Юрій Заславський.

 

Представники виконавчої влади та місцевого самоврядування Чернігівської області також побували в одній з перших об’єднаних територіальних громад Чернігівської області та й України Кіптівській ОТГ. Під час зустрічі присутні ознайомилися з роботою виконавчого апарату Кіптівської сільської ради, поспілкувалися з очільником громади та працівниками органу місцевого самоврядування, відвідали обладнаний за сучасними вимогами Центр з надання адміністративних послуг, що надає жителям громади 99 видів послуг. Не оминули нагоди гості й оглянути відремонтований сільський будинок культури та бібліотеку. Ще до початку реалізації проекту сільських амбулаторій громада першою в області відкрила нову сільську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, а сьогодні в ній вже працює досвідчений і високо професійний лікар.

 

Читати також: Кіптівському сільському голові вручено орден

 

Учасники заходу відвідали місця культурної спадщини Козелеччини, зокрема побували в окрасі й візитівці Козельця - Соборі Різдва Богородиці, у збудованому на честь перемоги над поляками під час визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького Свято-Георгієвському монастирі (с.Данівка), де донині зберігається новоявлена чудотворна ікона Богородиці.

 

Про славну і неповторну історію Козельця, його унікальні пам’ятки розповіла присутнім екскурсовод Козелецького музею історії ткацтва Чернігівщини Світлана Пустовгар.

 

Побувала делегація і в новому туристичному об’єкті Козелецького району - парку природи «Беремицьке", у якому мешкають близько 80 різних видів тварин.

 

Козелеччина пишається своїм глибоким славетним минулим, що є неоціненним скарбом духовного надбання, що робить край живим і колоритним.

 

"Берегти, розвивати та передавати у спадок прийдешнім поколінням українську культуру, традиції у будь-яких сферах життєдіяльності суспільства є основним завданням і райдержадміністрації, і місцевих рад, і громадськості", - наголосила керівник апарату Козелецької районної державної адміністрації Наталія Пенська.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськості