Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулося розширене засіданні колегії райдержадміністрації

28 травня 2019

Підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку району, бюджету району за І квартал та підсумки надання населенню субсидій в опалювальний період 2018-2019 роки обговорили учасники засідання колегії райдержадміністрації, яке 28 травня провів в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Заславський. У роботі консультативно-дорадчого органу РДА взяли участь заступник голови районної ради Катерина Биковець, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, окремі керівники підприємств, установ, організацій, представники ЗМІ.

 

Начальник відділу економічного розвитку районної державної адміністрації Ольга Дрофенко поінформувала присутніх про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І квартал.

 

Співдоповідачем із зазначеного питання виступив начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Станіслав Пономаренко.

 

Про підсумки виконання бюджету району за І квартал доповіла присутнім начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Віра Золотаревська.

 

Про стан виконання місцевих бюджетів Остерської міської ради та Деснянської селищної ради інформували учасників засідання начальник фінансово-економічного відділу Остерської міської ради Наталія Семененко та головний спеціаліст фінансового відділу Деснянської селищної ради Ольга Протченко.

 

Про підсумки надання населенню субсидій в опалювальний період 2018-2019 роках йшлося в інформації начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Валентини Луговської.

 

Підсумовуючи розглянуті питання, в.о. голови райдержадміністрації висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, міською, селищними та сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.

 

Після доповідей та обговорень виступів в.о. голови райдержадміністрації Юрій Заславський, враховуючи зауваження, пропозиції і доповнення, доручив начальникам структурних підрозділів РДА доопрацювати проекти розпоряджень і подати їх на підпис до 31 травня.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з нгромадськістю