Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

10 років у ритмі танцю: зразковий танцювальний колектив "Територія Твого Танцю" відзначив свій ювілей

27 травня 2019

Своє десятиріччя 26 травня відсвяткував зразковий танцювальний колектив "Територія Твого Танцю" (балетмейстер-постановник, хореограф, керівник Ірина Баштан). Колектив має більше двохсот учасників, серед досягнень чимало перемог, про що свідчить велика кількість різних кубків, медалей, дипломів та інших нагород. Невід’ємною та вагомою частиною діяльності є активна участь "ТТТ" у громадському та спортивному житті селища: захоплююче танцювальне видовище «Dance Майдан»; незліченна кількість постановок до всіх свят, парадів та ярмарків, традиційний випускний шкільний вальс та грандіозний флешмоб, що проводиться щоруку до Дня Вишиванки.

 

Тільки за останній рік "Територія Твого Танцю" здобув чотири найвищі гран-прі, нагороди на міжнародних та всеукраїнських фестивалях. Завоювали гран-прі та отримали кубок першості з рук Григорія Чапкіса на Міжнародному фестивалі творчості "Pro Fest". Колектив є абсолютним переможцем минулорічного обласного конкурсу молодих талантів «Чернігів зе бест 2017».

 

Два роки поспіль юні танцівники підкорюють сонячну Болгарію на Міжнародному фестивалі «Сузір’я Орфея», де і вперше, і в вдруге є переможцями та володарями гран-прі й основного кубку фестивалю.

 

Минулого літа колектив був удостоєний запрошення відвідати міжнародні верштати у Польщі та стати учасниками обміну знаннями як танцювальними, так і акторськими, оскільки там колектив мав змогу взяти участь у зйомках фільму на основі національних історичних подій.

 

Привітати іменинників з цим святом до Чернігівського міського палацу культури прибуло багато гостей – представників державної влади, місцевого самоврядування, галузі освіти, культури і спорту та громадськості.

 

Щирі слова вдячності юним артистам колективу та наділеній невичерпною енергією і креативними задумами Ірині Баштан за талант, працелюбність, подаровану людям радість, донесення через танець до їх сердець і душ ідеалів добра, любові і краси висловили в.о. начальника відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Сенченко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Інна Ярошенко, засновник міжнародних фестивалів у Грузії, Білорусії та України, представник кафедри оркестрового факультету Білоруського державного університету культури і мистецтв Юлія Свінціцька, яка вручила балетмейстеру та керівнику зразкового танцювального колективу "Територія Твого Танцю" Ірині Баштан Подяку за участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі "Профест" (м.Київ).

 

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Дніпровського району міста Києва, багаторічну сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди 50-річчя утворення Дніпровського району міста Києва зразковий танцювальний колектив отримав Подяку від голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петра Онофрійчука.

 

Під час заходу колектив протягом кількох годин радував присутніх як своїми відомими номерами, так і підготовленими спеціально для цього заходу. Крім хореографічних композицій, присутні мали можливість побачити яскравий виступ на батутах, у якому брала участь і сама Ірина Баштан. Глядацький зал щоразу вибухав гучними, довго нестихаючими оплесками.

 

Музичним вітанням та подарунком для присутніх став запальний виступ однієї з кращих естрадних вокалісток України Рулади.

 

На знак поваги, бажаючи завзяття, наснаги, творчих злетів, нових гучних і колоритних перемог присутні подарували Ірині Баштан пишні букети квітів. А вихованці колективу на честь 10-річчя отримали величезний смачний оригінальний торт.

.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю