Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Навчальний рік успішно пройдений. Лунають останні дзвоники

24 травня 2019

Останні у поточному навчальному році дзвоники лунають цими днями у школах Козелеччини. Конкретну дату й форму святкування кожен навчальний заклад визначає самостійно. Традиційні колись і загальнообов’язкові лінійки відійшли в минуле. Тепер кожна з 7 закладів загальної середньої освіти, що підпорядковуються відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, організовує свято по-своєму.

 

Цей рік був особливим для освітян: 41 першокласник розпочав навчання за концепцією Нова українська школа, більше 119 тисяч гривень витрачено на осучаснення освітнього середовища початківців, придбано меблі, дидактичний матеріал, сучасне комп’ютерне обладнання.

 

Особливим приводом для гордості освітян стали 69 учнів, які стали призерами ІІ етапу учнівських олімпіад, з них дипломами І ступеня нагороджено 31 учень, ІІ – 22, ІІІ – 16. Найбільше предметів охопили учні Сираївської, Карпилівської та Чемерської ЗОШ І-ІІІ ст. Найбільшу кількість призових місць здобули учні Сираївської (25 із 29) та Чемерської ЗОШ І-ІІІ ст. (17 із 17), та 2 дипломанти переможці ІІІ етапу.

 

Пора навчання добігає кінця — стартує пора змістовного та корисного відпочинку. На Козелеччині працюватимуть 7 пришкільних табори з денним перебуванням дітей, у яких відпочиватимуть 254 дитини. Для забезпечення функціонування таборів та харчування дітей з районного бюджету виділено 111427 гривнь.

 

Тож школярам району літні канікули, старт яким дають нинішні останні дзвоники, обіцяють цікавий та веселий відпочинок.

За інформацією відділу освіти, культури і туризму,
сім’ї, моолді та спорту райдержадміністрації