Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Старшокласники ознайомилися з робітничими професіями

20 травня 2019

День майбутнього фахівця під назвою «Професія престижна та, що гарна до душі» відбувся у Козелецькій загальноосвітній школи №3, 17 травня. Мета заходу – розширити знання старшокласників про світ професій, особливо робітничих, які актуальні на ринку праці регіону та України, надати професійні поради щодо вдалого вибору майбутнього професійного шляху.

 

Працівники відділу обслуговування Козелецької центральної бібліотеки Зінаїда Резнікова та Людмила Бородавко розповіли про важливість свідомого професійного самовизначення, процитували вислови видатних людей, та підкреслили, що майбутня професійна діяльність, перш за все, має задовольняти: розкривати здібності людини, забезпечувати можливості їх реалізувати та віднайти особистості своє місце в суспільстві й бути успішною.

 

Про важливість обрання професійного напрямку говорила і вчитель спецпредметів Козелецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату (МНВК) Лариса Пузирна, яка розповіла про професію швачки, закрійника та водія, що можна опанувати у Козелецькому МНВК.

 

Присутні переглянули відео про одяг, який виготовили вихованці МНВК, дізналися про творчий і трудовий шлях видатних людей, які досягли успіху завдяки опануванню саме робітничої професії.

 

Фахівець з профорієнтації Козелецької районної філії Чернігівського ОЦЗ Вікторія Авраменко розповіла дітям про актуальність робітничих професій на ринку праці регіону та України в цілому; приклади вдалого працевлаштування від проходження професійного навчання до відкриття власного бізнесу; послуги служби зайнятості для молоді, в тому числі проходження он-лайн тестування на профорієнтаційній платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

 

Старшокласники переглянули та обговорили відеоролики служби зайнятості про професії швачки, закрійника, кухаря, електромонтажника та отримали відповіді на питання, які їх цікавили.

 

За інформацією Козелецької районної філії
Чернігівського обласного центру зайнятості