Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kozadm.cg.gov.ua/old
back

Відбувся перший етап районного національно-патріотичного заходу «Я – патріот»

12 травня 2019

Під гаслом районного національно-патріотичного заходу "Я - патріот" на базі 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України "Десна" відбулися змагання з військово-прикладних видів спорту серед здобувачів освіти загальноосвітніх навчальних закладів району.

 

"Основними завданнями проведення заходу є національно-патріотичне виховання молоді, формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії", - зазначила головний спеціаліст відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту Надія Андрушко.

 

Урочиста частина заходу традиційно розпочалася зі вшанування державних символів України - підняття державного прапора та виконання національного славня.

 

Цьогоріч в особисто-командній першості змагалися чотири команди з Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Деснянського НВК, Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ст., Сираївської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Учасники змагань випробовували себе у бігу на дистанції 100 м та 2000 м, підтягуванні на перекладині, метанні гранати на дальність, стрільбі з гвинтівки, тактичній медицині.

 

За підсумками змагань переможцем стала команда Деснянського навчально-виховного комплексу, друге місце отримала команда Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, кубок за третє почесне місце отримала команда Сираївської ЗОШ І-ІІІ ст. Також медалями та відзнаками нагороджено старшокласників за досягнення у особистих заліках.

За інформацією відділу освіти, культури і туризму, сім’ї,
молоді та спорту районної державної адміністрації